گروه: اخبار
تاریخ: ۱۴:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
اظهارات رییس ستاد انتخاباتی رییسی در اصفهان درباره کاندیدای جمنا

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ایسنا، فرهاد قادریان امروز (یکشنبه) در نشست خبری، گفت: در اواخر سال ۹۵ ستاد مردمی سید ابراهیم رئیسی با عنوان پویش مردمی در اصفهان تشکیل شده بود و روزی که ایشان پذیرفتند در کارزار انتخاباتی شرکت کنند دیگر آن دفتر پویش مردمی جایگاهی نداشت. اما بعد […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار ایسنا، فرهاد قادریان امروز (یکشنبه) در نشست خبری، گفت: در اواخر سال ۹۵ ستاد مردمی سید ابراهیم رئیسی با عنوان پویش مردمی در اصفهان تشکیل شده بود و روزی که ایشان پذیرفتند در کارزار انتخاباتی شرکت کنند دیگر آن دفتر پویش مردمی جایگاهی نداشت. اما بعد از آن آقای رییسی با نخبگان شهر تماس گرفتند و خواستار انتخاب شخصی برای ریاست  ستادهای مردمی خود شدند که بنده این افتخار را داشتم که این مسئولیت را بپذیرم.

وی افزود: تلاش جدی انجام شد تا کسانی که علاقمند به حضور ایشان در انتخابات هستند در سطوح مختلف از آنان در ستاد مرکزی استفاده شود.

رییس ستاد انتخاباتی رییسی گفت: از امشب ستاد انتخاباتی این کاندیدای رییس جمهوری آغاز به کار می‎کند که البته ستاد انتخاباتی ایشان علاوه بر شهر اصفهان در ۲۴ شهرستان استان و ۱۵ منطقه شهری نیز تشکیل خواهد شد.

وی افزود:  تاریخ تقریبی حضور سید ابراهیم رئیسی در اصفهان مشخص شده است و بدون شک ایشان اواخر فرصت تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری که همان اواخر اردیبهشت می‎شود به اصفهان می‎آید.

قادریان تصریح کرد: ستادهای یاس، حبیب و جوانان ستادهای مستقلی است که با ستاد مرکزی ابراهیم رییسی مرتبط هستند. برای مثال ستاد یاس امور مربوط به بانوان را انجام می دهد و ستاد حبیب مسئول پیشکسوتان است.

وی با بیان اینکه تاریخ تقریبی حضور سید ابراهیم رییسی در اصفهان مشخص شده است، گفت: بدون شک این کاندیدای ریاست جمهوری در اواخر فرصت تبلیغاتی که همان اواخر اردیبهشت می‎شود به اصفهان سفر خواهد کرد.

قادریان افزود: ستاد رییسی جزو اولین ستادهایی است که در اصفهان آغاز به کار کرده و امشب بعد از اذان مغرب به طور رسمی در اصفهان افتتاح می شود.

وی گفت: باور ما این است که باید از تمام ظرفیت‎هایی که دلسوز کشور هستند و علاقمند به حضور ابراهیم رئیسی برای ریاست جمهوری هستند در ستاد انتخاباتی  استفاده کنیم و متواضعانه دستمان را به سوی آنها برای کمک دراز می کنیم.

رئیس ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی خاطرنشان کرد: ستاد مرکزی، ستاد حمایت و هدایت از حرکتهای مردمی است که به صورت خودجوش از آقای رئیسی حمایت می‎کنند.

قادریان ادامه داد: جبهه مردمی نیروهای انقلاب هیچ کاندیدایی را به عنوان کاندیدای قطعی برای ریاست جمهوری مورد حمایت قرار نداده است و آقای رئیسی مستقل از جریان های سیاسی اعلام کرده اند که وارد عرصه انتخابات می‎شوند.

وی خاطرنشان کرد: دو دفتر در ستاد مرکزی ابراهیم رئیسی از مدت ها قبل مشغول به کار هستند که  یکی از این دفاتر فضای سایبری و رسانه را رصد می کند. و دفتر دوم هم دفتر تحلیل و طراحی نام دارد.

قادریان افزود: یکی از اهداف اصلی دفتر ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی این است که وارد فضای تخریب کاندیداهای دیگر نشود و این را هم باید اضافه کنیم که این ستاد مردمی خود را مقید می‏داند که از هیچ امکانات دولتی استفاده نکند.

انتهای پیام

برچسب ها: ,