تاریخ: ۱۳:۱۹ :: ۱۳۹۸/۰۳/۱۸
اطلاع رسانی گسترده‌تر در خصوص برگزاری جشنواره گردشگری شقایق های کالپوش

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، احمد ملایری سرپرست فرمانداری میامی در جشنواره گردشگری شقایق های کالپوش گفت: دشت شقایق‌های کالپوش یکی از جاذبه‌های طبیعی و زیبای شرق استان سمنان است که می‌تواند مقصد مناسبی برای طبیعت‌گردان باشد. وی افزود: اطلاع رسانی گسترده‌تر، […]

اطلاع رسانی گسترده‌تر در خصوص برگزاری جشنواره گردشگری شقایق های کالپوشبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، احمد ملایری سرپرست فرمانداری میامی در جشنواره گردشگری شقایق های کالپوش گفت: دشت شقایق‌های کالپوش یکی از جاذبه‌های طبیعی و زیبای شرق استان سمنان است که می‌تواند مقصد مناسبی برای طبیعت‌گردان باشد.

وی افزود: اطلاع رسانی گسترده‌تر، احداث امکانات و تسهیلات رفاهی در محدوده دشت شقایق می‌تواند در جذب بیشتر ایرانگردان و حتی جهانگردان در بهترین فصل گردشگری تأثیر بسزائی داشته باشد.

ملایری ادامه داد: جشنواره سفر به دشت شقایق‌ها هرساله باهدف شناساندن منطقه تفریحی کالپوش با حضور علاقه مندان طبیعت از بیشتر نقاط کشور برگزار می‌شود.

ملایری در پایان، جشنواره سفر به دشت شقایق را یکی از موفق‌ترین جشنواره‌های گردشگری در استان دانست و گفت: با توجه به همکاری خوب مردم فرهیخته منطقه کالپوش همه ساله بر تعداد بازدیدکنندگان این جشنواره افزوده می‏ شود.

انتهای پیام / گ 

جشنواره گردشگری دشت شقایق های کالپوش میامی برگزار شد 

این مطلبو از دست ندید!  عدم توجه به جلو راننده مرگ سرنشین را رقم زد