تاریخ: ۱۳:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
اطفای حریق ماشینی سمند در خیابان شهید بابایی

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از قزوین، "اصغر چگینی" ، رییس ایستگاه شماره پنج ارگان آتش نشانی و خدمات مطمئنی شهرداری قزوین با اظهار این خبر اظهار کرد: آتش ‌سوزی یک دستگاه ماشینی سمند در خیابان شهیدبابایی قزوین با کوشش آتش نشانان اطفای گردید.    چگینی در مورد جزییات این […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از قزوین، "اصغر چگینی" ، رییس ایستگاه شماره پنج ارگان آتش نشانی و خدمات مطمئنی شهرداری قزوین با اظهار این خبر اظهار کرد: آتش ‌سوزی یک دستگاه ماشینی سمند در خیابان شهیدبابایی قزوین با کوشش آتش نشانان اطفای گردید.

   چگینی در مورد جزییات این سانحه اظهار کرد: در ارتباط از جانب مردم با سیستم ۱۲۵آتش نشانی قزوین در ساعت ۱۲ و ۱۶دقیقه روز سه شنبه ۲۳آبان ماه سال۱۳۹۶، از واقع شدن آتش سوزی یک دستگاه ماشینی سمند در خیابان شهید بابایی قزوین، مقابل بیمارستان رمزی خبر داده گردید که بلافاصله نیروهای آتش نشانی ایستگاه‌های شماره پنج پونک و ۲شهید بابایی به مکان اعزام و رویت کردند این ماشین طعمه حریق شده و زبانه های آتش به سرعت در حال توسیع و سرایت به سایر قسمت‌ هاست.

رییس ایستگاه شماره پنج ارگان آتش‌ نشانی شهرداری قزوین در ادامه افزود: نیروهای عملیاتی پس از ایمن‌ سازی تمام مکان و تحویل ماشین به دلائل انتظامی و صاحب ماموریت خود را به انتهاء رساندند.

این مطلبو از دست ندید!  منطقه گسلی فیروزکوه فعال شده هست

آتش نشانی (2)