تاریخ: ۱۴:۰۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
اصلاحات دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری اعلام شد

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید   به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعیه‌ انتخاب رشته و اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۶ را منتشر کرد. داوطلبانی که براساس کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند براساس […]

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعیه‌ انتخاب رشته و اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۶ را منتشر کرد. داوطلبانی که براساس کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند براساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) آزمون مذکور، نسبت به انتخاب و ثبت کدرشته‌ محل‌های مورد نظر (حداکثر ۵۰ کدرشته محل) با توجه به رشته امتحانی خود اقدام کنند.

 

لازم به ذکر است؛ داوطلبان تا چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت برای انتخاب رشته مهلت دارند. داوطلبان باید ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و اصلاحات مندرج در این اطلاعیه اقدام کرده، سپس کدرشته‌ محل‌های مورد علاقه خود را از کدرشته ‌محل‌های مربوط به رشته امتحانی انتخاب و اولویت‌ها را به ترتیب علاقه، مرتب کرده و پس از آن نسبت به ثبت انتخاب‌های خود اقدام کنند.

این مطلبو از دست ندید!  خاص ترین بچه های دنیا که از عجایب خلقت به حساب می آیند

 

اصلاحات دفترچه انتخاب رشته نیز بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و از اینجا نیز قابل دیافت است.