تاریخ: ۲۲:۴۲ :: ۱۳۹۷/۰۱/۱۱
اصفهان| طبیعت بکر باغبهادران گنج گردشگری شهرستان لنجان هست

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گزارش خبرگزاری تسنیم از  لنجان، مهدی صفرخانلو عصر امروز در بازدید از فعالیت‌های ستاد نوروزی شهر باغبادران گفت: شهر باغبادران به سبب وضع آب و هوا و علاوه بر این طبیعت بکر و زیبای خود همه ساله در ایام متفاوت سال من جمله ایام نورزو شاهد ورود […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گزارش خبرگزاری تسنیم از  لنجان، مهدی صفرخانلو عصر امروز در بازدید از فعالیت‌های ستاد نوروزی شهر باغبادران گفت: شهر باغبادران به سبب وضع آب و هوا و علاوه بر این طبیعت بکر و زیبای خود همه ساله در ایام متفاوت سال من جمله ایام نورزو شاهد ورود مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور هست و با توجه به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ات ارائه شده از  29 اسفند  1396 تا ۱۰ فرودین ماه جاری بیشتر از ۴۹ هزار و ۳۰۰ نفر از اماکن و جاذبه‌های شهر باغبادران بازدید کرده‌اند.

وی اضافه کرد: از این تعداد گردشگر بیشتر از ۱۵ هزار و ۶۳۰ نفر در کمپ‌های نوروزی شهر باغبادران به طور موقت اقامت داشته‌اند و با توجه به حضور خیل مسافران برنامه‌ریزی خاص و متنوعی توسط شهرداری باغبادران و دیگر دستگاه‌های متولی برای ایام نوروز انجام گرفته که قابل تقدیر هست.

فرماندار شهرستان لنجان تصریح نمود:  با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده شهرداری‌های ۹ گانه شهرستان لنجان، نیروی انتظامی، بسیج، اورژانس، هلال احمر، آموزش و پرورش و.. با یکدیگر بسیج شده‌اند تا امنیت و ابزارها لازم را برای رفاه هرچه زیادتر مسافران رقم بزنند و امید داریم مسافران با خاطره‌ای خوب به شهر خود بازگردند.

این مطلبو از دست ندید!  بهار ۹۸| «ونایی» روستایی رویایی با چشمه سارها و دشت زیبا؛ لذت گردش در دل کوهساران پر آب+ تصاویر

وی دنبال کرد: کمپ‌ها و مکان‌هایی که برای ساکن کردن مسافران نوروزی در شهرستان لنجان مدنظر داشته شده هست نیز از ابزارها رفاهی، بهداشتی و امنیتی خوب و قابل قبولی بهره مند می باشند و امید داریم مسافران از این ابزارها راضی باشند چراکه رضایت مسافران و شهروندان، بالاترین عیدی به مسئولین این شهرستان خوش اسم هست.

صفرخانلو افزود: بخش باغبهادران با داشتن شهرهای باغبادران، چرمهین و ۳۷ روستا دارای جاذبه‌های گردشگری متنوع و دیدنی بوده و وجود زیارتگاه امامزاده واجب التعظیم سید ابراهیم(ع)، مقبره رحیم ارباب و کانون تاریخی قلعه چهار برج، آتشکده قلعه کافر و مسیرهای ساحلی خوب ترین مقصد برای گردشگران داخلی و خارجی هست که استان اصفهان را به عنوان مقصد سفر انتخاب می‌کنند.

فرماندار شهرستان لنجان گفت: استان اصفهان یکی از منطقه های استراتژیک گردشگری ایران به‌شمار می‌آید، که گردشگران خارجی استان تاریخی اصفهان را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند و ما می‌توانیم با تقویت صنعت گردشگری در شهرستان لنجان و تامین زیرساخت‌های لازم در حوزه بوم‌گردی شهرستان لنجان را در توسعه همه جانبه مورد توجه قرار دهیم.