تاریخ: ۱۲:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
اشتباه پیک اینترنتی، فاجعه آفرید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ” کریستینا فلچر “، زن نابینای ۵۸ ساله  اهل منچستر به علت مصرف یک داروی اشتباه و اوردوز جانش را از دست داد. این اتفاق روز ۱۲ آگوست رخ داد و جسد بی جان کریستینا در آپارتمانش در کی […]

اشتباه پیک اینترنتی، فاجعه آفرید  + تصاویربه گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ” کریستینا فلچر “، زن نابینای ۵۸ ساله  اهل منچستر به علت مصرف یک داروی اشتباه و اوردوز جانش را از دست داد. این اتفاق روز ۱۲ آگوست رخ داد و جسد بی جان کریستینا در آپارتمانش در کی وود پیدا شد. پیکی که به درب منزل این زن نابینا مراجعه کرده بود بدون پرسیدن نام و مطابقت آدرس منزلش، یک بسته  قرص مورفین به وی تحویل داده بود.

کریستینا بعد از مصرف مورفین و اوردوز جانش را از دست داد.  این در حالی بود که این دارو  در واقع برای یکی از همسایگان این زن با نام ” آن فلچر ”  بود که از طرف یک داروخانه اینترنتی ارسال شده بود.

 همسایه کریستینا که مبتلا به  بیماری آلزایمر بود در چند صدمتری منزل وی سکونت داشت. مسئولان داروخانه یک هفته بعد و  زمانی متوجه اشتباه مرگبار خود شدند که دختر این زن با داروخانه تماس گرفت و گفت که هنوز مادرش داروی مورفین خود را تحویل نگرفته است. پلیس بعد از ورود به منزل این زن در حالی با جنازه این زن روبرو شد که ۹ قرص مورفین تحویل داده شده توسط وی مصرف شده بود.

 گفتنی است؛ جلسات دادگاه این قتل غیر عمد در حال انجام است.