اسنپ روم، عضوی که اخیرا با گروه اسنپ هم نام شد

0
اشتراک

اسنپ روم، عضوی که اخیرا با گروه اسنپ هم نام شد

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه بازرگانی خبرگزاری دانشجو، مجموعه هتل‌ اقتصادی زودروم فعالیت خود را از پاییز سال ۹۶ شروع کرده بود و ابتدا با ارائه‌ی هتل ارزان در تهران پا در عرصه‌ی گردشگری گذاشت. این مجموعه با تاکید بر داشتنِ «ارزان‌ترین هتل‌ها و مهمانپذیرها» در تاریخ ۲۵ شهریور ماه نام خود را به «اسنپ روم» تغییر داد. اسنپ روم همان‌طور که درباره‌ی چشم اندازهایش می‌گوید، قصد دارد اصلی‌ترین مرجع اتاق‌های ارزان در ایران باشد. این مجموعه در حال حاضر نزدیک به ۱۵۰۰ اتاق در ۶ شهر توریستی ایران و بیش از ۲۰۰ تخت خوابگاه در شهر تهران دارد.

 

فرایند ارزان کردن اتاق‌ها توسط اسنپ روم به چه صورت است؟

اسنپ روم با در اختیار گرفتن تعداد زیادی اتاق‌ در هتل‌های ۱ تا ۳ ستاره، مهمانپذیرها و خوابگاه‌ها برای مدت مقرر، قیمت‌های اولیه‌ی آن‌ها را می‌شکند و با استفاده از بسترهای آنلاینی که در دست دارد، آن‌ها را با قیمت‌های به صرفه‌تر ارائه می‌کند. البته در این مسیر تغییرات کیفی نیز بر روی اتاق‌ها اعمال می‌کند تا آن‌ها را به استانداردهای خود نزدیک‌تر کند.

همچنین این مجموعه در شبکه‌های اجتماعی خود به طور مشهود بر روی تطابق تصویر هر اتاق در سایت، با اتاقی که مسافر تحویل می‌گیرد تاکید می‌کند. اسنپ روم معتقد است از معدود مجموعه‌های اقامتی ایران است که می‌توان امکانات و جزئیات تصویری هر اتاق را به طور اختصاصی و در اختیار داشت.

تفاوت اسنپ روم با اسنپ تریپ

اسنپ روم درباره‌ی تفاوتی که با اسنپ‌تریپ، مجموعه هم گروه خود دارد می‌گوید: «جنس کار این دو مجموعه هر چند شبیه به نظر می‌رسد، تفاوت‌هایی دارد که با یک جستجوی ساده در وبسایت هر دو مجموعه می‌توان متوجه شد.»

اسنپ روم با در اختیار گرفتن اتاق‌ هتل‌ها، مهمانپذیرها، خوابگاه‌‌های دخترانه و پسرانه، آن‌ها را تجهیز می‌کند و با قیمتی بسیار ارزان‌ در وبسایت خود ارائه می‌کند. علاوه بر این، اسنپ روم با تمرکز بر روی اقامتگاه‌های اقتصادی، قصد دارد هزینه‌های اقامت را حداقل کند، در حالی که در اسنپ تریپ طیف وسیع‌تری از هتل‌ها با قیمت‌های متفاوت، بلیط هواپیما و اتوبوس نیز برای کاربران وجود دارد.

اسنپ روم، عضوی که اخیرا با گروه اسنپ هم نام شد

رزرو اسنپ روم از طریق آپ و سوپر اپلیکیشن اسنپ

اسنپ روم همان طور که می‌گوید امکان رزرو هتل، مهمانپذیر و خوابگاه در ۶ شهر ایران را بر روی اپلیکیشن آپ و سوپر اپ اسنپ نیز فراهم کرده تا این سرویس ارزان در اختیار افراد بیشتری قرار بگیرد. این مجموعه اعتقاد دارد که هنوز در ایران سرویسی مانند اسنپ روم ارائه نشده و اسنپ روم به زودی می‌تواند مقصد بسیاری از مسافران باشد.

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.