گروه: بلیط
تاریخ: ۱۵:۰۰ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
استقلالی ها در پی  تهیه بلیت برای حضور در تهران

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال استقلال خوزستان که بعد از شکست ۶ بر صفر مقابل تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر و دریافت ۵ گل از صنعت نفت آبادان و حذف از رقابت های جام حذفی، قرار هست در تعطیلات […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال استقلال خوزستان که بعد از شکست ۶ بر صفر مقابل تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر و دریافت ۵ گل از صنعت نفت آبادان و حذف از رقابت های جام حذفی، قرار هست در تعطیلات لیگ برتر به سبب تمرین های و بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ایران، به تهران بیاید و در کمپ تمرینی الیاف به اقدامات بدنسازی و تمرین های تاکتیکی پرداخت کند.

البته یونس دلفی ،حسین پورحمیدی و مهرداد پورابوالقاسم به سبب حضور در تمرین های تیم ملی امید در این اردو غایب می باشند و زیر نظر کرانچار و کادرفنی تمرین خواهند کرد.

مسئولین تیم آبی پوش در کوشش می باشند تا در این اردو ۶ روزه، ۲ بازی تدارکاتی هم برای تیم فراهم کنند تا برای دیدار با شاگردان تارتار آماده گردند.

یعقوب پیری، سرپرست باشگاه استقلال خوزستان در صحبت با باشگاه خبرنگاران جوان با تایید این خبر گفته بود: کوشش می نماییم تا اردویی را در کمپ الیاف برگزار کنیم و مطمن باشید این اردو برگزار و کنسل نخواهد گردید. درحال حاضر در حال تهیه بلیت هستیم تا به تهران بیایم.

این مطلبو از دست ندید!  تذکر عضو شورای شهر نسبت به تغییر در وضعیت کارت بلیت خبرنگاران

او اضافه کرد: : البته یونس دلفی ،حسین پورحمیدی و مهرداد پورابوالقاسم به سبب حضور در تمرین های تیم ملی امید در این اردو غایب می باشند و امیدارم اردوی خوبی گردد.

زیادتر بخوانید: جام حذفی /صعود نفت آبادان به یک‌چهارم با کامبک طوفانی در داربی خوزستان ویسی فردا با خونه به خونه قرارداد می‌بندد

آمار ضعیف استقلال خوزستان/ ۲ بازی و دریافت یازده گل