گروه: بلیط
تاریخ: ۱۳:۵۸ :: ۱۳۹۸/۰۳/۰۲
استقبال سرد هواداران از فینال لیگ اروپا

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم‌های آرسنال و چلسی انگلیس که باید فینال لیگ اروپا را در باکو جمهوری آذربایجان برگزار کنند نتوانسته اند تمام بلیت‌های تخصیص یافته به خود را به فروش برسانند و بیش از ۶ هزار بلیت به یوفا بازگردانده می‌شوند. بر […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم‌های آرسنال و چلسی انگلیس که باید فینال لیگ اروپا را در باکو جمهوری آذربایجان برگزار کنند نتوانسته اند تمام بلیت‌های تخصیص یافته به خود را به فروش برسانند و بیش از ۶ هزار بلیت به یوفا بازگردانده می‌شوند.

بر اساس این گزارش، این ۲ باشگاه نتوانسته اند بیش از نیمی از سهمیه تعیین شده بلیت برای این بازی را بفروشند. در حال حاضر، آرسنال حدود ۳۵۰۰ بلیت و چلسی – حدود ۲۰۰۰ فروخته‌اند.

دلیل کمبود تقاضا، هزینه‌های بالای پرواز، ظرفیت کم فرودگاه در باکو، شروع دیرهنگام بازی و افزایش قیمت خدمات هتل‌های باکو عنوان شده است.

همچنین اشاره شده است که بخش قابل توجهی از ۲۰۰۰ بلیت اختصاص داده شده به حامیان مالی یوفا، ممکن است بازگردانده شود. اگر باشگاه‌ها موفق به فروش تمام سهمیه خود نشوند و بلیت‌ها بازگردانده شوند، این بلیت‌ها به هواداران محلی فروخته خواهد شد.

این مطلبو از دست ندید!  مجوز پرواز‌های اربعین صادر شد

در حال حاضر، حدود ۲۳ هزار بلیت برای این بازی فروخته شده است.

دیدار فینال لیگ اروپا ساعت ۲۳:۳۰ روز چهارشنبه ۸ خرداد در استادیوم المپیک باکو جمهوری آذربایجان برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

هت تریک اوبامیانگ جواز فینال توپچی‌ها راصادر کرد/ساری رکورد انگلیسی‌ها را کامل کرد

کار سخت والنسیا مقابل توپچی‌ها /ساری به دنبال جبران ناکامی‌ در جدال با آینتراخت

برنامه مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا