تاریخ: ۱۲:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
استفاده از نیمکت های چوبی به عنوان میز غذاخوری

وبسایت چیدانه: در نتیجه نباید از دیدن نیمکت در دکوراسیون خانه تعجب کنیم. من امروز چند نمونه از شیوه های استفاده نیمکت در اتاق غذاخوری را برایتان آماده کرده ام که در ادامه بهمراه عکس ها توضیح خواهم داد. سازگاری نیمکت با کف سازی اتاق غذاخوری همان طور که در مقدمه اشاره کردم، مورد ها […]

وبسایت چیدانه: در نتیجه نباید از دیدن نیمکت در دکوراسیون خانه تعجب کنیم. من امروز چند نمونه از شیوه های استفاده نیمکت در اتاق غذاخوری را برایتان آماده کرده ام که در ادامه بهمراه عکس ها توضیح خواهم داد.

سازگاری نیمکت با کف سازی اتاق غذاخوری

همان طور که در مقدمه اشاره کردم، مورد ها استفاده از نیمکت ها منحصرا به فضاهای بیرون و محوطه سازی محدود نمی توان و در داخل خانه ها نیز راه ورود خود را پیدا نموده است.از مهمترین خصوصیات نیمکت در اتاق غذاخوری این است که علاوه بر کاربردی بودن، خود یک تنه توان دارد نقش یک عنصر دکوراتیو را در فضا ایفا کرده و جذابیتی خاص به آن ببخشد.

ایده : مثل عکس بالا یکی از راه های انتخاب نیمکت برای اتاق غذاخوری شما، هماهنگ بودن آن با پارکت و کف پوش است. در این حالت یک طرح یک دست و زیبایی را به وجود می اورید که نیمکت را جزیی از فضای شما نشان خواهد داد. اگر دوست دارید این سازگاری فراوان باشد نیمکت را به موازات پارکت ها قرار دهید، اما اگر می خواهید اندکی یکدستی فضا را بشکنید، آن را عمود بر تایل های پارکت ها بگذارید.

مدل نیمکت چوبی، وقتی با این ۱۰ روش اتاق غذاخوری متمایز می گردد!

خصوصیت نیمکت به سبک صنعتی

از دیگر خصوصیات فوق العاده نیمکت ها در دکوراسیون داخلی توان دارم به سازگاری آنان با بیشتر سبک ها اشاره کنم. همان طور که در عکس بالا رویت می کنید، این میز و نیمکت غذاخوری با دیوار آجری، راه پله و کنسول کنار دیوار که همگی یاداور سبک صنعتی می باشند سازگاری کاملی را ایجاد کرده است.

ایده : برای داشتن چنین سبکی در میز و نیمکت ناهار خوری، خوب تر است به سراغ متریال هایی مثل انواع فلز و استیل بروید. قرار گیری چوب متناسب با فضای خانه تان توان دارد اندکی از صنعتی بودن آن کم و گرمای خوبی به فضا ببخشد.

مدل نیمکت چوبی، وقتی با این ۱۰ روش اتاق غذاخوری متمایز می گردد!

زیبایی نیمکت بتنی و چوبی در ناهارخوری

نیمکت های چوبی ایده های بسیار خوبی برای فضای غذاخوری شما می باشند. همان طور که در عکس بالا نیز رویت می کنید، میز و نیمکت چوبی با سایر وسایل موجود در فضا مثل کنسول و کمد ست شده و یک فضای یکنواخت را ایجاد کرده است. در این جا برای جلوگیری از یکنواختی بیشتر از اندازه، از بتن در کنار چوب استفاده شده که موجب می گردد دشواری (بتن) و سبکی (چوب) را در کنار هم دارا باشید.

ایده : برای رسیدن به چنین خصوصیت هایی به تر است بدنه کلی میز و نیمکت را چوبی مدنظر داشته و نرخ رویی میز و نشیمن گاه نیمکت ها بتنی کار گردند.

مدل نیمکت چوبی، وقتی با این ۱۰ روش اتاق غذاخوری متمایز می گردد!

یکپارچگی نیمکت با فضای غذاخوری

گاهی اشخاص دوست ندارند که میز و نیمکت ناهارخوری به عنوان یک جز تک و جدا از کل فضا دیده گردد، در نتیجه اهتمام در ترکیب آن با سایر وسایل و مبلمان های موجود دارند. یکپارچه بودن میز و نیمکت غذاخوری و سازگاری با کل فضا شاخصه ای است که در برخورد اول با عکس دیده می گردد.

پیشنهاد من به شما در این خصوص خاص این است که میز و نیمکتتان را با یک طرح و رنگ تماما آسان انتخاب نمایید.

مدل نیمکت چوبی، وقتی با این ۱۰ روش اتاق غذاخوری متمایز می گردد!

خلق سبک اسکاندیناوی با استفاده از نیمکت

همان طور که پیشتر هم اشاره کردم، خصوصیت منحصر به فرد نیمکت ها سازگاری ان ها با انواع سبک های دکوراسیون است. سبک اسکاندیناوی نیز یکی از آن هاست. خطوط مستقیم، مبلمان راحت و سده، رنگ های سرد بر روی دیوارها، نیمکت ها و میزهایی با چوب های سبک …

این مطلبو از دست ندید!  کوه‌های گلابدره با طبیعت دلنشین + فیلم

ایده : برای داشتن چنین سبکی در فضای ناهارخوری خود، به رنگ های تقریبا سرد و نیمکت های چوبی خیلی آسان احتیاج دارید. هر چقدر که مدل میز و نیمکت شما پیشرفته تر باشد، مثل یک وزنه تعادلی را بین فضای معاصر امرزوی و سبک اسکاندیناوی برقرار می کند.

مدل نیمکت چوبی، وقتی با این ۱۰ روش اتاق غذاخوری متمایز می گردد!

دکوراسیون غذاخوری متمایز با نیمکت مدرسه

طراح در این نمونه نیمکت های شبیه به نیمکت مدرسه ها را با رنگ سبز و گیاهان زیبا ترکیب کرده و یک فضای صمیمی و محبوب را ایجاد کرده است.

ایده : اگر دوست دارید از این سبک در اتاق غذاخوری خود استفاده نمایید، توان دارید نیمکت های بسیار ظریف با پایه های فلزی و سطح رویی چوبی را انتخاب نمایید.

مدل نیمکت چوبی، وقتی با این ۱۰ روش اتاق غذاخوری متمایز می گردد!

نیمکت به سبک بوهمی

گیاه سبز، دیوار سبز، روتختی گلدوزی، آباژور و صندلی های حصیری و نیمکت با طرح قدیمی. تمام عناصر سبک بوهمیان در اینجا گرد آمده اند. اگر اندکی دقت کنید توان دارید فضای طبیعت را در آن نگاه کنید.

ایده : اگر علاقه دارید که اندکی این سبک را وارد خانه خود کنید، باید نیمکتی از چوب خام با طرح تماما طبیعی انتخاب نمایید.

مدل نیمکت چوبی، وقتی با این ۱۰ روش اتاق غذاخوری متمایز می گردد!

نیمکت شیک به سبک رستوران

قطعا نمونه هایی از نیمکت های ترکیب شده با دیوار را در رستوران ها و کافی شاپ ها دیده اید. ایم مدل نیمکت و میز غذاخوری مثل یک اثر هنری معاصر، یک ظاهر بی مثل، شیک و خاص را به فضا می بخشد. اما این را بدانید که این طرح منحصرا مختص رستوران ها نبوده و در خانه ها نیز تماما کارایی دارد.

ایده : از بزرگ ترین مزایای این طرح قابل استفاده بودن در فضاهای کوچک و کنج هاست. کافی است دیوار تهی و شایسته ای را برای قرار گرفتن نیمکت انتخاب نموده و میز متناسب با ابعاد فضا و نیمکت را در جلوی آن قرار دهید. با قرار گرفتن دو صندلی در برابر این نیمکت و میز، یک ترکیب ژورنالی زیبا را خلق خواهید کرد.

مدل نیمکت چوبی، وقتی با این ۱۰ روش اتاق غذاخوری متمایز می گردد!

ایجاد غذاخوری روستیک به مدد نیمکت

فضای این اتاق ناهار خوری با توجه به چراغ های سبد مثل، فرش ها با طرح های هندسی و وسایل چوبی آشپزخانه یادآور سبک روستیک می باشند.

ایده : اگر فضای کلی شما روستیک و قدیمی نیست، دو مرتبه هم توان دارید میز و نیمکت چوبی مثل نمونه بالا تهیه کرده و تشتک های سنتی قدیمی بر روی آن قرار دهید. همان طور که پیشتر اشاه کردم نیمکت ها توان دارند به عنوان یک عنصر دکوراتیو و منحصر به فرد در فضا عمل کنند و این یک مجال عالی برای رسیدن به این هدف برای شما می باشد.

مدل نیمکت چوبی، وقتی با این ۱۰ روش اتاق غذاخوری متمایز می گردد!

ورود طبیعت به خانه با نیمکت قدیمی

این سبک شاید یه سبک خاص بوده و مورد پسند همه قرار نگیرد.

ایده : اگر دوست دارید که چنین ترکیبی در فضای غذاخوری خود دارا باشید، خوب تر ایت نیمکت و میز چوبی یکدست را انتخای نمایید. هرچقدر چوب حالت قدیمی تر و طبیعی تر داشته باشد، فضای شما هم طبیعی تر جلوه خواهد کرد.

مدل نیمکت چوبی، وقتی با این ۱۰ روش اتاق غذاخوری متمایز می گردد!