تاریخ: ۱۸:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵

محمد ناصر نیکبخت روز شنبه در نشست سازگاری برپایی کنگره بزرگداشت آیت الله آقا نجفی همدانی اضافه کرد: راه اندازی پرواز همدان- تهران و قطار این مسیر نقش بسزایی در جذب گردشگر و برپایی اجلاس و برنامه های بزرگ در استان همدان دارد. استاندار همدان دنبال کرد: کار کمیته علمی با کنگره تمام نمی توان، […]

محمد ناصر نیکبخت روز شنبه در نشست سازگاری برپایی کنگره بزرگداشت آیت الله آقا نجفی همدانی اضافه کرد: راه اندازی پرواز همدان- تهران و قطار این مسیر نقش بسزایی در جذب گردشگر و برپایی اجلاس و برنامه های بزرگ در استان همدان دارد.

استاندار همدان دنبال کرد: کار کمیته علمی با کنگره تمام نمی توان، لازم هست یادآوری اسم این بزرگوار از مسیر این کنگره لازم هست منتشر، توسعه و در دسترس اهل مطالعه قرار گیرد.
نیکبخت با اظهار اینکه هم زهد و هم علم آیت الله آقا نجفی لازم هست بدرستی ارائه گردد اضافه کرد: طرح ها لازم هست شایسته این اسم و به نحوی ارائه استان همدان باشد.
وی با اظهار اینکه از هر مجالی لازم هست برای ارائه استان همدان استفاده کرد اضافه کرد: سال آینده همدان میزبان ۲ برنامه ارزشمند گردشگری جهانی و آسیایی در همدان هست و وجود علما داشته ها و سرمایه های استان همدان می باشند و لازم هست از برکت وجودی این عالم بزرگ به مطلوبی استفاده و همدان را ارائه کرد.

این مطلبو از دست ندید!  راهنمای عزیمت به ۳ شهر دیدنی ایران برای تعطیلات پاییز

استاندار همدان گفت: لازم هست از وجود همه بزرگان برای ارائه همدان استفاده کرد و توجه به این مسئله فرهنگی را جدی گرفت و با برنامه ریزی مناسب زمان را از دست ندهید.
آآیت ‏اللّه سید محمد حسینی همدانی مشهور به آقانجفی همدانی، از حکما و عرفای معاصر، در سال ۱۲۸۳ شمسی برابر با ۱۳۲۲ قمری در بیت علم و تقوا در نجف اشرف متولد شد.

آ

فرودگاه همدان در پنج کیلومتری همدان و در بلوار سرلشگر شهید حسین همدانی قرار دارد.
در حال حاضر پرواز همدان – مشهد از این فرودگاه انجام می گردد.
۷۵۲۳/۲۰۸۷
خبرنگار: مرضیه بختیاری** انتشاردهنده: زهرا پیرنیا