تاریخ: ۲۲:۰۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
استاندار: هلال احمر شهر قم برای هرحادثه غیرمترقبه ای ضروری هست آمادگی تام داشته باشد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، سید مهدی صادقی عصر پنجشنبه در همایش شکرانه خدمت، امداد رسانی اربعین حسینی و زلزله کرمانشاه افزود: کارهای و تلاش های جمعیت هلال احمر و امدادگران شهر قم در هر عرصه و هنگامی که احتیاج باشد، قابل تقدیر هست.وی دنبال کرد: جمعیت هلال احمر شهر قم […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، سید مهدی صادقی عصر پنجشنبه در همایش شکرانه خدمت، امداد رسانی اربعین حسینی و زلزله کرمانشاه افزود: کارهای و تلاش های جمعیت هلال احمر و امدادگران شهر قم در هر عرصه و هنگامی که احتیاج باشد، قابل تقدیر هست.
وی دنبال کرد: جمعیت هلال احمر شهر قم در طول سال برنامه های مطلوبی برای محافظت آمادگی دارد و زلزله غرب کشور در نخستین مجال با آمادگی و امکانات تام وارد منطقه گردید.
وی افزود: ضروری هست از خدمات اداره آشفتگی استان شهر قم و جمعیت هلال احمر تقدیر گردد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهر قم نیز دراین مراسم اظهاراتی عنوان کرد: برای مراسم اربعین سال کنونی جمعیت هلال احمر استان اکثر از هشت تن دوا ارزشمند پنج میلیارد ریال در نظر گرفته و ۱۲۰ نفر از تیم های دکتری، پرستاری و تکنیسین فوریت های دکتری نیز اعزام گردیدند.

وی علاوه بر این با اشاره به خدمات شهر قم در منطقه های زلزله زده نیزگفت: جمعیت هلال احمر استان در ابتدا کار امداد رسانی سرپل ذهاب و روستاهای آن را در اختیار گرفته و چهار استان لرستان، البرز، همدان و ایلام نیز بعنوان زیرمجموعه شهر قم فعالیت می کردند.

این مطلبو از دست ندید!  مراقب قارچ های سمی باشید، مرگ در یک قدمی شماست

وی شناسایی کل منطقه و صادر کردن دفترچه و اقلام مورد احتیاج یک ماهه آنان از دیگر فعالیت های جمعیت هلال احمر شهر قم در منطقه های زلزله زده بود.

در این مراسم از بعضی مسئولان استان و امدادگران تجلیل گردید.
۳
۷۴۰۱/ ۶۱۳۳/ خبرنگار- بهمن اطمینان ** انتشار- جعفرمسلمی