گروه: آشپزی
تاریخ: ۱۵:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
از ساماندهی گمشدگان تا ارایه خدمات توانبخشی به زوار اربعین امسال

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، اداره کل بهزیستی ایلام یکی از این دستگاه ها بود که سال کنونی نیز برای سومین سال پیاپی از سوی ستاد اربعین استان به عنوان مسئول ساماندهی گمشدگان انتخاب و امدادگران این اداره کل از ۱۰ آبان ماه ماه با استقرار در مرز مهران در این […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، اداره کل بهزیستی ایلام یکی از این دستگاه ها بود که سال کنونی نیز برای سومین سال پیاپی از سوی ستاد اربعین استان به عنوان مسئول ساماندهی گمشدگان انتخاب و امدادگران این اداره کل از ۱۰ آبان ماه ماه با استقرار در مرز مهران در این زمینه به زوار اربعین خدمات رسانی کردند.
اداره کل بهزیستی ایلام درکنار احداث ۱۱ موکب برای پذیرایی از زوار در مناطق متفاوت استان در کنار ساماندهی زوار گمشده خدمات دیگری نظیر ارایه خدمات توانبخشی، پخش وسایل مورد احتیاج توانخواهان و سالمندان، استقرار تیم های اورژانس اجتماعی و غیره را نیز انجام داده هست.

*** ساماندهی و تحویل ۴۰ زیارت کننده گمشده در پایانه مرزی

*** ارایه خدمات توانبخشی به زوار سالمند و توانخواه

*** ارایه خدمات توانبخشی به زوار سالمند و توانخواهوی علاوه بر این به استقرار تیم های خدمات توانبخشی این اداره کل در مرز مهران پرداخت و عنوان کرد: با استقرار این تیم خدمات فیزیوتراپی، تعمیر ویلچر، پخش عصا و واکر رایگان و غیره به زوار سالمند و معلول ارایه گردید.

این مطلبو از دست ندید!  طرز تهیه سس انچیلادا قرمز و انچیلادای مرغ مکزیکی

*** پخش هر روز یک هزار پرس غذا بین زائران

*** پخش هر روز یک هزار پرس غذا بین زائرانقیصربیگی علاوه بر این با اشاره به فعالیت ۱۱ موکب این اداره کل در شهرهای راه مکان رفت و آمد زوار عنوان کرد: هر روز یک هزار پرس غذا پخت و بین زوار پخش شده هست.
به گفته وی، علاوه بر پخت سه وعده غذا از زوار اربعین حسینی با میان وعده نیز پذیرایی شده هست.

*** پشتیبانی پولی از زوار در راه مانده

*** پشتیبانی پولی از زوار در راه ماندهمدیرکل بهزیستی ایلام عنوان کرد: علاوه بر این در ایام اربعین سال کنونی این اداره کل از زوار در راه مانده و نیازمند که به پشتیبانی پولی احتیاج داشتند مساعدت کرده هست.
به گفته قیصربیگی، در این زمینه نیز سال کنونی ۵۰ میلیون ریال از طریق این اداره کل به این زوار به شمار ۲۵ نفر مساعدت پولی اهدا شده هست.

خبرنگار: آزاده خرم ** انتشار یافتن دهنده: حسن کهزادیان
۷۱۷۱/۶۱۱۹