تاریخ: ۱۴:۴۷ :: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
از خوب ترین مکان ها برای خرید در شرق قاره آسیا چه می دانید؟

کشور بزرگ و بسیار سرشناس چین در راستای صنعت گردشگرانی که علاقمند به دیدن طبیعت زیبای این کشور می باشند در تور ارزان مخصوص عید نوروز چین می‌توانند از تماشای این مناظر لذت ببرند. جاذبه‌های گردشگری چین به مقداری زیبا و چشم نواز می‌باشند که با یک بار مسافرت نمی‌توانید از همه‌ی آن‌ها بازدید کنید، […]

کشور بزرگ و بسیار سرشناس چین در راستای صنعت

گردشگرانی که علاقمند به دیدن طبیعت زیبای این کشور می باشند در تور ارزان مخصوص عید نوروز چین می‌توانند از تماشای این مناظر لذت ببرند. جاذبه‌های گردشگری چین به مقداری زیبا و چشم نواز می‌باشند که با یک بار مسافرت نمی‌توانید از همه‌ی آن‌ها بازدید کنید، اما در تورهاب چین مخصوص سال نو بازدید از قصر‌ها و مکان‌های سلطنتی شکوهمند و با سبک معماری چینی تهی از لطف نخواهد بود.
در سفر با تور چین لحظه آخری می‌توانید با توجه به علاقه خود نسبت به هرنوع آب و هوایی، فصل مد نظر خود را انتخاب کنید، اما به صورت کلی خوب ترین زمان سفر به چین ماه‌های آوریل، می، سپتامبر و اکتبر (فصل بهار و پاییز) در نتیجه آفر تور چین نوروز ۹۸

در سفر با تور ارزان چین تعطیلات کریسمس ۲۰۱۹ می‌توانید انواع کالا‌ها را در فروشگاه‌های متمایز انتخاب کنید و حتی چانه بزنید.

زمستان نزدیک هست و مدت زیادی به برگزاری جشن سال نو میلادی ۲۰۱۹، عید نوروز ۱۳۹۸ و شروع تعطیلات در سال نو نمانده هست. عده‌ای تصمیم گرفته اند که در تعطیلات عید نوروز به کشور چین سفر کنند، اما پیدا کردن خوب ترین نرخ تور چین نوروز ۹۸ را بسیار دشوار میدانند به همین سبب کارشناسان زبده آژانس هواپیمایی الفبای عزیمت برای کمک به شما درباره تهیه تور چین مخصوص سال نو و حضور در جشن‌های سال نو چین (کریسمس، ژانویه ۲۰۱۹ و عید نوروز ۱۳۹۸) و خاطره برانگیز کردن این ایام آماده می‌باشند.

از خوب ترین مکان ها برای خرید در شرق قاره آسیا چه می دانید؟

بزرگترین مجمع الجزایر دنیا، اندونزی
۵ اندونزی ترکیبی از انواع جاذبه‌های گردشگری را دارد و از این حیث، سفر به اندونزی برای انواع سلیقه ها، لذت بخش می باشد. اگر اندونزی را به عنوان مقصد سفرتان در ژانویه ۲۰۱۹، اسفند ماه ۱۳۹۷ و تور اندونزی نوروز ۹۸ اگر اندونزی را به عنوان مقصد سفرتان در ژانویه ۲۰۱۹، اسفند ماه ۱۳۹۷ و انتخاب کنید قطعا سفری سرشار از لذت و خاطره‌های خوب را همراه با تور اندونزی آژانس الفبای سفر تجربه خواهید کرد.

عده‌ای تصمیم گرفته اند که در تعطیلات عید نوروز به شهر بالی سفر کنند، اما پیدا کردن خوب ترین نرخ تور بالی اندونزی نوروز ۹۸ را بسیار دشوار میدانند به همین سبب کارشناسان زبده آژانس هواپیمایی الفبای عزیمت برای کمک به شما درباره تهیه تور اندونزی مخصوص سال نو و حضور در جشن‌های سال نو اندونزی (کریسمس، ژانویه ۲۰۱۹ و عید نوروز ۱۳۹۸) و خاطره برانگیز کردن این ایام آماده می‌باشند. تایلند کشوری در جنوب شرق آسیاست و در شبه جزیره هندوچین قرار دارد.

از خوب ترین مکان ها برای خرید در شرق قاره آسیا چه می دانید؟

کشور ارزان و بسیار سرسبز تایلند

تایلند سرشار از جاذبه‌های گردشگری هست، اگر این کشور را به عنوان مقصد سفرتان در ژانوی ۲۰۱۹، اسفند ماه ۹۷ و عید نوروز ۱۳۹۸ انتخاب کنید قطعا سفری سرشار از لذت و خاطره‌های خوب را تجربه خواهید کرد. اسم تایلند در زبان مردم محلی برگرفته از دو لغت “تای” و “لند” تور تایلند ارزان نرخ در تعطیلات سال نو، انواع متفاوت تفریحات را برای شما فراهم خواهد کرد.
بانکوک شهر فرشته‌ها هست که زیادی از جاذبه‌های گردشگری تایلند در بانکوک قرار دارد. در تور تایلند لحظه آخری سال نو میلادی می‌توانید از باغ رز بانکوک، بازار روی آب بانکوک و دریم ورلد دیدن نمایید. پیشنهاد ما این هست که مسافرین تور تایلند کریسمس ۲۰۱۹ دیدن کاخ پادشاهی بانکوک را در تور تایلند بانکوک از دست ندهید.

این مطلبو از دست ندید!  راهکار‌هایی برای مهار آتش سوزی در طبیعت + اینفوگرافیک

اگر هم از تور لحظه آخری تایلند در ژانویه ۲۰۱۹ استفاده نمایید می‌توانید از فیل سواری در جزیره پوکت هم لذت ببرید.

و تور پوکت لحظه آخری تعطیلات سال نو میلادی می‌تواند انتخاب خوبی برای دیدن این جاذبه‌های گردشگری باشد. تور تایلند نوروز ۹۸ علاوه بر این می‌توانید از تور بانکوک پوکت در بهار ۹۸ هم استفاده نمایید، با توجه به اینکه آژانس الفبای سفر مجری مستقیم تور پوکت هست، تور پوکت و بانکوک و پوکت و تور پوکت پاتایا را با شرایط ویژه‌ای در تور نوروزی تایلند برای شما فراهم خواهد کرد. تایلند به سبب نزدیکی به استوا آب و هوای گرم و استوائی دارد، آب و هوای تایلند سه نوع هست.

شما می‌توانید با توجه به نوع علاقه خودتان در یکی از این ماه‌ها از تور ارزان لحظه آخری تایلند استفاده نمایید. به صورت کلی آب و هوای تایلند استوایی بوده و می‌توانید لذت آفتاب و هوای میانه رو را در سفر با تور تایلند پاتایا و تور تایلند پوکت و تور تایلند بانکوک تجربه کنید. ارزانترین زمان عزیمت به تایلند موقعی هست که دیگران کمتر به آنجا میروند، در این مواقع شما میتوانید با نرخ کمتری به تایلند بروید و از جا‌های دیدنی تایلند دیدن نمایید.

تایلند جایگاه ها خرید متنوعی دارد.

گردشگران از تمامی دنیا به تایلند سفر میکنند قطعا در تور عید نوروز ۱۳۹۸ سری به جایگاه ها خرید در تایلند می‌زنند. از معروفترین جایگاه ها خرید بانکوک می‌توان به مرکز خرید چوتا چارک، مرکز خرید محله چینی‌ها و مرکز خرید پراتونام اشاره نمود و می‌توانید در تور بانکوک لحظه آخری ژانویه ۲۰۱۹ از این جایگاه ها خرید نمایید.
می‌توانید از تور پاتایا لحظه آخری و تور پاتایا ارزان در سال نو میلادی برای سفر به پاتایا و خرید از این جایگاه ها استفاده نمایید. نرخ تور پاتایا در پکیج تور پاتایا متمایز هست و شما میتوانید تور ارزان پاتایا را انتخاب نمایید.

اگر برنامه ­ای برای خرید از خوب ترین جایگاه ها خرید تایلند دارید، پیشنهاد میکنیم از آفر‌های مخصوص تور‌های تایلند در زمستان ۹۷ استفاده کنید.

عده‌ای تصمیم گرفته اند که در تعطیلات عید نوروز به کشور تایلند سفر کنند، اما پیدا کردن خوب ترین نرخ تور تایلند نوروز ۹۸ را بسیار دشوار میدانند به همین سبب کارشناسان زبده آژانس هواپیمایی الفبای عزیمت برای کمک به شما درباره تهیه تور تایلند مخصوص سال نو و حضور در جشن‌های سال نو تایلند (کریسمس، ژانویه ۲۰۱۹ و عید نوروز ۱۳۹۸) و خاطره برانگیز کردن این ایام آماده می‌باشند.

از خوب ترین مکان ها برای خرید در شرق قاره آسیا چه می دانید؟