گروه: مسافرت
تاریخ: ۱۷:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان   به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان  چند روز سابق تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مسابقات بین قاره ای موفق گردید در جایگاه سوم قرار بگیرد. نکته جذاب این که این بار با ترکیبی جوان از […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان   به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان  چند روز سابق تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مسابقات بین قاره ای موفق گردید در جایگاه سوم قرار بگیرد. نکته جذاب این که این بار با ترکیبی جوان از این تیم مواجه گردیدیم. حاضر بودن بازیکنان جوانی مثل میرشکاری و مرادی از آینده درخشان آن ها در فوتبال ساحلی ایران خبر می دهد. 

  اوکتاویو سرمربی این تیم بعد از برگشت مجدد خود به تیم ملی، جوان گرایی را با برنامه ریزی دقیق دپارتمان فوتبال ساحلی و پریا شهریاری سرلوحه کار خود قرار داد. به گفته شهریاری فلسفه حاضر بودن مجدد اکتاویو در تیم ملی احداث تیم زیر ۲۳ سال هست تا جایگزینی قوی برای تیم ملی حال حاضر باشد.

 

    عباس هاشم پور مربی تیم ملی فوتبال ساحلی درباره چیرهی های تیم ملی فوتبال ساحلی در مسابقات بین قاره ای گفت: بعد از جام بین المللی مسابقات بین قاره ای از ارزش بالایی بهره مند هست که توانستیم رتبه سوم این رقابت ها را به خود تعلق دهیم.

    اردوهای مطلوبی نیز در رتبه زیر ۲۳ سال برگزار گردید و دستاورد آن حاضر بودن جوانان در تیم ملی بود. به زودی در آینده جوانان زیادتری به تیم ملی اضافه می شوند.

هاشم پور اضافه کرد: با آمدن اکتاویو تاکتیک تیم دگرگونی کرد.

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: نمی گردد در فوتبال ساحلی به یک باره بازیکنان را کنار گذاشت و چند نفر دیگر را اضافه کرد. نمی گردد بازیکنان جوان را به یک باره در مقابل تیم های نیرومند قرار داد این کار ضروری هست آهسته صورت پذیرد.

او گفت: دو هفته دیگر اردوهای تیم های ملی زیر ۲۳ سال تشکیل می گردد درکنار این که با حاضر بودن اکتاویو اردوی تیم ملی الف نیز برگزار می گردد. این تیم خود را برای مسابقات پرشین کاپ مهیا می کند. ۴ ۴ تیم در این رقابت ها حاضر بودن خواهند داشت.