تاریخ: ۱۸:۲۶ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
ارومیه| کوهنوردان ۴ تن آشغال را از کوه های آذربایجان غربی را تألیف کردند

محمد نوبخت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، ، با اشاره به تألیف زباله‌های موجود در طبیعت توسط کوه‌نوردان گفت: با توجه به فرهنگ سازی که در بین کوه‌نوردان آذربایجان غربی انجام شده هست، در طی چند برنامه زباله‌های محیط زیست تألیف گردید. وی اضافه کرد: این کوه‌نوردان از ۲ منطقه سیرداغی و دره […]

محمد نوبخت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، ، با اشاره به تألیف زباله‌های موجود در طبیعت توسط کوه‌نوردان گفت: با توجه به فرهنگ سازی که در بین کوه‌نوردان آذربایجان غربی انجام شده هست، در طی چند برنامه زباله‌های محیط زیست تألیف گردید.

وی اضافه کرد: این کوه‌نوردان از ۲ منطقه سیرداغی و دره شهدا بیشتر از ۴ تن آشغال تألیف کرده بودند که در کمال تأسف توسط مردم در طبیعت ریخته شده بود.

نوبخت گفت: با توجه به تلاش‌هایی که در رابطه انجام شده هست، کوهنوردان آذربایجان غربی در در خلال انجام کوه‌نوردی زباله‌های خود را در طبیعت نمی‌اندازند و در کوله پشتی خود قرار می‌دهند.

ریاست هیئت کوهنوردی آذربایجان غربی تصریح کرد: فدراسیون کوه‌نوردی برای ساخت دیواره سنگ‌نوردی در ارومیه ۱۵۰ میلیون تومان اختصاص داده هست که در صورت تحویل دادن سالن مخصوص برای این رشته توسط اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، این دیواره سنگ نوردی ساخته خواهد گردید.

این مطلبو از دست ندید!  بجنورد| اقدامات بی‌برنامه خسارات جبران ناپذیری را به منابع طبیعی وارد کرده است