تاریخ: ۱۷:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
ارسال ۷۰۰ تن اقلام امدادی آذربایجان غربی به  زلزله زدگان کرمانشاه

حسن محمودی اصل زاده روز چهارشنبه در مراسم ارسال محموله مساعدت های از جانب مردم به مناطق زلزله زده کرمانشاه با اشاره به اینکه نیروهای امدادی این استان نیز همراه با نخستین محموله مساعدت های امدادی به این مناطق ارسال گردید، اضافه کرد: بزرگترین محموله آذربایجان غربی دربردارنده چادر امدادی، والور، بخاری برقی، پتو، کنسرو […]

حسن محمودی اصل زاده روز چهارشنبه در مراسم ارسال محموله مساعدت های از جانب مردم به مناطق زلزله زده کرمانشاه با اشاره به اینکه نیروهای امدادی این استان نیز همراه با نخستین محموله مساعدت های امدادی به این مناطق ارسال گردید، اضافه کرد: بزرگترین محموله آذربایجان غربی دربردارنده چادر امدادی، والور، بخاری برقی، پتو، کنسرو همراه با ست ظروف در قالب ۹۰ تریلر به اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال به کرمانشاه فرستاده گردید.
وی اضافه کرد: نخستین محموله از این استان دربردارنده هفت هزار تخته پتو و ۲۰۰ دستگاه چادر یک روز پس از واقع شدن زلزله به این مناطق ارسال شده بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی دنبال کرد: مردم علاوه بر این توان دارند مساعدت های غیرنقدی خود را به شعبه های جمعیت هلال احمر شهرستان های استان تحویل دهند.
وی اضافه کرد: تیم های امدادی دربردارنده تیم مستقر کردن اضطراری، تیم آواربرداری، تیم سگ های زنده یاب، تیم واکنش تند، تیم دکتر و پرستار با امکانات تمام برای مساعدت رسانی پیش از این به این مناطق فرستاده شده اند.

این مطلبو از دست ندید!  طبیعت زیبای "خمام" + عکس ها

۳
این زمین لرزه که محور آن جنوب حلبچه عراق نزدیک مرزهای استان کرمانشاه گزارش شده لطمه های فراوانی در استان های کرمانشاه و ایلام به بار آورده و تا کنون اکثر از ۱۰۰ پس لرزه داشته هست.

یک بالگرد، یک دستگاه مینی بوس، ۲ دستگاه آمبولانس، ۲ دستگاه تویوتا هایلوکس امدادی و ۱۲ دستگاه خودروهای اسکانیا، ایسوزو، تویوتا و ماشینی امداد و رهایی در همان ساعات اولیه زلزله از آذربایجان غربی به منطقه خسارت دیده اعزام شده هست.
۸۱۳۵/ ۲۰۹۳
** خبر: شهین بیدادرس ** تنظیم کننده: توحید محمودپور** انتشار یافتن: صابر چهرقانی