تاریخ: ۱۲:۲۷ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
ارسال ۱۸۵۰ اثر به جشنواره ملی تصویر نگاران سیستان وبلوچستان

حسین مسگرانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان‌وبلوچستان، در گفت‌وگو با ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، گفت: تعداد یک‌هزار و ۸۵۰ عکس از طبیعت و واقعیت های اجتماعی استان، جهت شرکت در بخش مخصوص جشنواره ملی عکس‌نگاران، به دبیرخانه ارسال شده هست.وی با بیان اینکه در دومین جشنواره ملی عکس نگاران علاوه بر بخش اردویی، بخش مخصوص […]

ارسال 1850 اثر به جشنواره ملی عکس‌نگاران سیستان‌وبلوچستان

حسین مسگرانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان‌وبلوچستان، در گفت‌وگو با ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، گفت: تعداد یک‌هزار و ۸۵۰ عکس از طبیعت و واقعیت های اجتماعی استان، جهت شرکت در بخش مخصوص جشنواره ملی عکس‌نگاران، به دبیرخانه ارسال شده هست.
وی با بیان اینکه در دومین جشنواره ملی عکس نگاران علاوه بر بخش اردویی، بخش مخصوص نیز راه اندازی شده هست، اضافه کرد: در این بخش عکس‌هایی که در سال‌های گذشته از نقاط متفاوت سیستان و بلوچستان گرفته شده در دو بخش طبیعت و مستند اجتماعی داوری و ۳۰ اثر انتخاب می‌شود.

وی یادآور گردید: جشنواره ملی عکس‌نگاران، با هدف به عکس کشیدن زیبایی‌های استان و نشان دادن زوایای مخفی پهناورترین استان کشور، سال گذشته برای اولین بار با حضور ۴۵ عکاس و در قالب یک اردوی چهار روزه برگزار گردید.
مسگرانی گفته بود: آثار شرکت‌کنندگان ۱۴ آذرماه توسط سه داور ملی و یک داور استانی بررسی می‌شود و در اختتامیه جشنواره از نفرات برتر تجلیل خواهد گردید.

این مطلبو از دست ندید!  برپایی سفره افطاری ساده بر روی پل طبیعت تهران + فیلم و عکس

انتهای پیام