گروه: سیاست
تاریخ: ۲۲:۲۸ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
ارسال نامه ریاست «سیا» به سردار سلیمانی/ سردار سلیمانی: نامه را نمی گیرم و نمی خوانم

رئیس دفتر مقام معظم رهبری از نامه ریاست ارگان «سیا» به قاسم سلیمانی و بی‌توجهی وی به این نامه اطلاع داد. وی با اهتمام بر اینکه حوزه‌ها ضروری هست انقلابی باشند، اضافه کرد: هیچ روانه جز این وجود ندارد چون آینده تعالیم عالیه اسلام در کشور و جهان، شما طلاب جوان و فرهیختگان حوزه‌های علمیه […]

رئیس دفتر مقام معظم رهبری از نامه ریاست ارگان «سیا» به قاسم سلیمانی و بی‌توجهی وی به این نامه اطلاع داد.

وی با اهتمام بر اینکه حوزه‌ها ضروری هست انقلابی باشند، اضافه کرد: هیچ روانه جز این وجود ندارد چون آینده تعالیم عالیه اسلام در کشور و جهان، شما طلاب جوان و فرهیختگان حوزه‌های علمیه هستید.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با تاکید بر اینکه سخن جمهوری اسلامی در جهان رسا و بلند هست، عنوان کرد: همین اواخر هنگامی که قاسم سلیمانی در بوکمال بود، ریاست ارگان ارگان سیا به ابزار یکی از رابطان خود در منطقه، نامه‌ای برای سردار سلیمانی فرستاد ولی ایشان عنوان کرد «نامه تو را نمی‌گیرم و نمی خوانم و اصلا با این اشخاص گفت وگوی ندارم»؛ این‌ها چه کسانی می باشند که با استکبار این‌گونه برخورد می‌کنند؟

وی دنبال کرد: امثال قاسم سلیمانی، محصول و تربیت‌شده انقلاب اسلامی هستند؛ اوست که به رهبری نامه می‌نویسد و می‌گوید «فرزند و سرباز شما، قاسم سلیمانی».

محمدی‌گلپایگانی با اشاره به اینکه نقش طلبه‌ها در این طریق زیاد ارزشمند هست، تبیین کرد: آینده نظام در حوزه‌های علمیه رقم می‌خورد؛ هرکسی نقشی دارد و ضروری هست به آن عمل کند، شما نیز ضروری هست مهیا باشید.

ریاست دفتر رهبر معظم انقلاب افزود: نسل جوان ما به لطف خداوند اینچنین است؛ جوانانی نه صرفا از ایران لکن از کشورهای دیگر می‌آیند، گریه می‌کنند و می‌گویند دعا کنید ما شهید شویم و مهیا جانفشانی می باشند.

وی تبیین کرد: قدرت این نظام در دنیا به حدی هست که هیچ تصمیمی در منطقه بدون نقش آفرینی ایران گرفته نمی‌شود هرچند نارسایی وجود دارد و از اینکه عده‌ای ملاحظه و رعایت اتخاد اسلامی را نمی‌کنند، ناراحت می گردیم ولی اساس و بنیان محکم هست و مقام معظم رهبری، بنیان این یکپارچگی هست.