گروه: بلیط
تاریخ: ۱۶:۳۴ :: ۱۳۹۸/۰۳/۳۱

خبرگزاری ایرنا: با اینکه هنوز چند ساعتی به نخستین بازی تیم ملی والیبال ایران با استرالیا باقی مانده اغلب مناطق شهر اردبیل بویژه میادین و خیابان های اطراف ورزشگاه رضازاده رنگ و بویی والیبالی به خود گرفته است. دهها نفر از ساعت ها پیش بساط پرچم و بوق های خود را در اطراف ورزشگاه رضازاده […]

خبرگزاری ایرنا: با اینکه هنوز چند ساعتی به نخستین بازی تیم ملی والیبال ایران با استرالیا باقی مانده اغلب مناطق شهر اردبیل بویژه میادین و خیابان های اطراف ورزشگاه رضازاده رنگ و بویی والیبالی به خود گرفته است.

دهها نفر از ساعت ها پیش بساط پرچم و بوق های خود را در اطراف ورزشگاه رضازاده اردبیل پهن کرده و با به صدا درآوردن بوق های ممتد مشغول عرضه محصول خود به علاقه مندان والیبال می باشند.

خیابان های اطراف ورزشگاه نیز از ساعتی پیش شلوغ شده و جمعیت به سوی ورزشگاه رضازاده اردبیل در حال حرکت هستند.

تعدادی از خودروها نیز که پرچم جمهوری اسلامی و بوق های رنگارنگ در دستان سرنشینان آنهاست در خیابان های اطراف ورزشگاه در حال تردد هستند.

حضور بانوان نیز از هم اکنون پرشور بوده و اغلب آنها در حال ورود به استادیوم هستند.

با تلاش نیروی انتظامی نظم و انضباط خوبی در اطراف ورزشگاه رضازاده حاکم بوده و تماشاگران با ارائه بلیط های خود مشغول ورود به ورزشگاه هستند.

در این میان بازار سیاه فروش بلیط نیز در اطراف ورزشگاه رضازاده شکل گرفته و تعدادی بلیط مسابقات را به بهای چند برابری عرضه می کنند.

مسئولان برگزاری مسابقات گفته اند که تنها ورود افراد با بلیط های معتبر و انطباق آن با کارت ملی به ورزشگاه ممکن است.

تیم والیبال ایران در نخستین بازی خود در این دوره از مسابقات ساعت ۱۸.۳۰ به مصاف تیم ملی استرالیا می رود.