گروه: مسافرت
تاریخ: ۲۰:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۷
ارتش اسراییل هفت فلسطینی را بازداشت کرد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز، منابع فلسطینی گفتند: مقامات اسرائیلی یک فلسطینی را در گذرگاه الکرامة میان اردن و کرانه باختری هنگامی که با کاروان حج قصد سفر به عربستان سعودی داشت را بازداشت کردند. پیش‌تر نیز نیروهای ارتش اسرائیل با یورش به برخی شهرهای فلسطین از جمله رام الله، الخلیل، […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از افکارنیوز،

منابع فلسطینی گفتند: مقامات اسرائیلی یک فلسطینی را در گذرگاه الکرامة میان اردن و کرانه باختری هنگامی که با کاروان حج قصد سفر به عربستان سعودی داشت را بازداشت کردند.

پیش‌تر نیز نیروهای ارتش اسرائیل با یورش به برخی شهرهای فلسطین از جمله رام الله، الخلیل، طوباس و بیت لحم شش نفر را پس از حمله به منازل آنها و جستجوی آن بازداشت کردند.

ارتش اسرائیل در بیانیه ای اعلام کرد این بازداشت ها با هدف دستگیری افراد تحت پیگرد دستگاه های امنیتی و تحویل آنها برای بازجویی، صورت گرفته است.

در همین چارچوب ارتش اسرائیل اعلام کرد چهار دستگاه اتوبوس وابسته به شرکت حمل و نقل "التمیمی" را در نزدیکی نابلس توقیف کرده است. ارتش اسرائیل با صدور بیانیه‌ای در این خصوص، شرکت مزبور را به انتقال رایگان فعالان وابسته به جنبش حماس در زمان تظاهرات و درگیری‌ها متهم کرد.