گروه: بلیط
تاریخ: ۱۹:۰۴ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
اربعین حسینی| قیمت بلیت پروازها در ایام اربعین نظارت بیشتری گردد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، ، محمود عرب‌نژاد پس از ظهر امروز در چهارمین جلسه ستاد اربعین استان کرمان که با حضور ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور، دبیر شورای امنیت و ریاست ستاد اربعین کشور در محل سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کرمان برگزار گردید گفت: ساختمان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، ، محمود عرب‌نژاد پس از ظهر امروز در چهارمین جلسه ستاد اربعین استان کرمان که با حضور ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور، دبیر شورای امنیت و ریاست ستاد اربعین کشور در محل سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کرمان برگزار گردید گفت: ساختمان استقرار هیئت کنسول‌گر عراقی برای صادر کردن ویزا آمده شده هست.

وی با بیان اینکه برخی از شهرستان‌های کرمان دفتر حج و زیارت ندارند و قرار هست دفتر موقت حج و زیارت برای آسانی مردم آماده گردد گفت: کار صادر کردن ویزا استان کرمان و سیستان بلوچستان قرار هست سال کنونی در کرمان صورت پذیرد.

مدیر حج و زیارت استان کرمان با اشاره به اینکه شایعه هایی وجود دارد که قرار هست هزینه‌های صادر کردن ویزا افزایش یابد گفت: خواستار این هستیم تسهیلاتی قرار داده گردد که دینار به نرخ کمتری در اختیار زوار قرار داده گردد.

وی با بیان اینکه در استان کرمان ۱۱۰ دفتر ‌زیارتی فعال داریم اضافه کرد: این دفاتر برای آغاز فعالیت آماده می باشند و باید جلوی سوءاستفاه‌ها گرفته گردد.

این مطلبو از دست ندید!  بلیت‌های نجومی؛مشهد-تهران۷۵۴هزار تومان!

عرب‌نژاد با اشاره به اینکه حج و زیارت کار را در بحث اربعین آغاز نموده و با باز شدن سیستم سماح ثبت اسم توسط دفاتر آغاز می‌شود گفته بود: درخواست ها داریم تا تمهیداتی اندیشیده گردد تا نرخ پرواز مستقیم کرمان به نجف افزایش پیدا نکند.

طرح زائرمبلغ اربعین سال کنونی اجرا می‌شود

در این جلسه حجت‌الاسلام حسین سازندگی مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان کرمان با بیان اینکه بخش عظیمی از زوار اربعین را بانون تشکیل می‌دهند گفت: اولین کمیته برای سامان‌دهی این امر در کرمان متشکل هست.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از تسنیم، علی رحیمی قائم‌مقام دفتر ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمان در این جلسه با اشاره به اینکه در استان کرمان بازسازی گنبد مطهر حضرت اباعبدالله در حال انجام هست گفت: کلیه مصالح از کرمان به صادر می‌شود و در کرمان در حال بافت فرش برای حرم مطهر حضرت سیدالشهدا(ع) هستیم.