گروه: بلیط
تاریخ: ۲۰:۰۳ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
اربعین حسینی| فروش بلیت ریلی – جاده ای برای زوار عتبات

جلال‌الدین کوکنار در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، ، با اشاره به شروع پیش‌فروش بلیت‌ قطارهای مسافری قطار تهران به کرمانشاه مخصوص اربعین گفت: جابه‌جایی ریلی مسافران و زوار اربعین از تهران به سمت کرمانشاه از ۲۷ مهر ماه شروع می‌شود و تا ۱۱ آبان ماه ماه نیز ادامه دارد. کوکنار از انجام هماهنگی‌ها […]

جلال‌الدین کوکنار در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، ، با اشاره به شروع پیش‌فروش بلیت‌ قطارهای مسافری قطار تهران به کرمانشاه مخصوص اربعین گفت: جابه‌جایی ریلی مسافران و زوار اربعین از تهران به سمت کرمانشاه از ۲۷ مهر ماه شروع می‌شود و تا ۱۱ آبان ماه ماه نیز ادامه دارد.

کوکنار از انجام هماهنگی‌ها جهت فروش بلیت اربعین در قالب بسته ریلی جاده‌ای اطلاع داد و گفت: بر این اساس مسافران و زوار اربعین با خرید بلیت ترکیبی تا کرمانشاه با قطار و از ایستگاه قطار کرمانشاه تا مرز را با اتوبوس جابه‌جا می‌شوند.

مدیرکل راه‌آهن منطقه اراک به انجام ۱۷۴ رام رفت و بازگشت قطار در ایام اربعین اشاره نمود و اضافه کرد: پایین ترین نرخ بلیت قطار از تهران به کرمانشاه برای یک مسیر رفت یا بازگشت ۱۵۰ هزار و ۶۰۰ تومان و بیشترین آن  224 هزار و ۶۰۰ تومان هست.

این مطلبو از دست ندید!  اختصاص عواید حاصل از بلیط فروشی شهرآورد اصفهان به سیل‌زدگان شمال کشور