تاریخ: ۱۹:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
ارائه تعلیم های ضروری به محصلین در مورد عوامل بروز معلولیت داده شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پایگاه خبری آنالیزی بهارستانه، نشست بازآموزی مربیان، جهت اعمال طرح پیشگیری از معلولیت‌ها در مدرسه ها شهرستان بهارستان با مشارکت اداره بهزیستی و تعلیم و پرورش ناحیه یک و دو بهارستان و رباط کریم در هنرستان شهید قیدرلو برگزار شد. […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پایگاه خبری آنالیزی بهارستانه، نشست بازآموزی مربیان، جهت اعمال طرح پیشگیری از معلولیت‌ها در مدرسه ها شهرستان بهارستان با مشارکت اداره بهزیستی و تعلیم و پرورش ناحیه یک و دو بهارستان و رباط کریم در هنرستان شهید قیدرلو برگزار شد.

روح‌الله لطیفیان ریاست اداره بهزیستی شهرستان بهارستان در حاشیه این مراسم با اشاره به اغراض اعمال این طرح، اظهار داشت: هدف از اعمال این طرح افزایش سطح آگاهی محصلین دختر و پسر مرحله دوم متوسطه در زمینه‌های کاهش و بروز بیماری‌های ژنتیکی و معلولیت‌های متاثر از عوامل متفاوت خواهد بود.

وی به دیگر دلایل اعمال این طرح و ضرورت آشنایی محصلین با مبحث طرح برگزار شده اشاره کرد و گفت: برنامه آگاه‌سازی و پیشگیری از معلولیت‌ها محدود به بیماری‌های ژنتیکی نمی باشد و در عوامل متفاوتی که موجب بروز معلولیت می گردد آموزش‌های ضروری صورت می گیرد.

این مطلبو از دست ندید!  انتقاد شدید آیت‌الله سبحانی از بی‌تدبیری مسئولان در وقوع سیل ویرانگر در استان‌های شمالی

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اثرها مثبت طرح‌های این چنینی در سابق، اضافه کرد: ما امید داریم با اعمال این طرح و افزایش آگاهی فرزندانمان بتوانیم گام موثر دیگری برای آینده‌ای خالی از معلولیت برداشته باشیم.