تاریخ: ۱۳:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
ارائه اینترنت ۵۰ مگابیتی به مسافرین پروازهای امارات

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه محیط مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شرکت هواپیمایی امارات گفت که برپایه قراردادی که با یک شرکت مخابراتی بریتانیایی امضا کرده، قرار هست اینترنتی با سرعت ۵۰ مگابیت بر ثانیه را در داخا پروازهای خود عرضه کند. طبق این قرار داد پروازهای بوئینگ […]

ارائه اینترنت ۵۰ مگابیتی به مسافرین پروازهای امارات به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه محیط مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شرکت هواپیمایی امارات گفت که برپایه قراردادی که با یک شرکت مخابراتی بریتانیایی امضا کرده، قرار هست اینترنتی با سرعت ۵۰ مگابیت بر ثانیه را در داخا پروازهای خود عرضه کند.

طبق این قرار داد پروازهای بوئینگ ۷۷۷x هواپیمایی امارات، به تکنولوژی اینترنت سال ۲۰۲۰ مجهز خواهند گردید.

شرکت هواپیمایی امارات، ۱۵۰بوئینگ ۷۷۷X و ۱۶۵ هواپیمای ۷۷۷S دارد؛ برپایه گفته های مسئولان این شرکت در سال های موخر اکثر از ۲۰۰ میلیون دلار برای تجهیز پروازهای خود به اینترنت پر سرعت خرج کرده و در هر ماه اکثر از ۸۰۰هزار مسافر از سامانه های وای فای این شرکت بکارگیری می کنند.

الان شرکت هوایی امارات برای مسافران مدامی قسمت های فرست کلس و بیزنس کلس، اینترنت پر سرعت و نامحدود عرضه می کند؛ مسافران قسمت اکونومی این شرکت توان دارند با پرداخت از قبل، از اینترنت با سرعت ۲۰MB بکارگیری کنند.

این مطلبو از دست ندید!  همه مسئولان به جد دغدغه کاهش تصادفات را دارند