گروه: مجله
تاریخ: ۸:۴۹ :: ۱۳۹۶/۰۲/۲۷

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از جام‌جم، پنجم آذر سال گذشته زنی میانسال با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران از سارقی آزارگر شکایت کرد. شاکی به قاضی علی ایرد موسی گفت: من بازنشسته‌‌ام و تنها زندگی می‌کنم. فرزندانم در امارات زندگی می‌کنند. عصر دیروز برای دریافت رسید بانکی از […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از جام‌جم، پنجم آذر سال گذشته زنی میانسال با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران از سارقی آزارگر شکایت کرد.

شاکی به قاضی علی ایرد موسی گفت: من بازنشسته‌‌ام و تنها زندگی می‌کنم. فرزندانم در امارات زندگی می‌کنند. عصر دیروز برای دریافت رسید بانکی از فردی به بومهن رفتم. بعد از گرفتن رسید برای بازگشت به خانه‌ام در کرج، سوار یک دستگاه پژو ۴۰۵ شدم. قرار بود چمدانم را جمع کنم و برای دیدن فرزندانم به امارات بروم.

وی ادامه داد: راننده در نزدیکی بوستان چیتگر تغییر مسیر داد و مرا ربود. التماس کردم که رهایم کند که قبول نکرد. او با چاقو ضربه‌هایی به سرم زد و قصد جانم را داشت. سارق مدارک هویتی، کارت‌های بانکی، گوشی تلفن همراهم و ۴۰۰ هزار تومان پول نقد مرا سرقت کرد و از خودروی در حال حرکت به بیرون پرتم کرد. راننده‌ای عبوری مرا یافت و به کلانتری برد. روز بعد متوجه شدم چهار میلیون تومان از کارت‌هایم سرقت شده است.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی‌ ماموران پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران جست‌وجو برای دستگیری سارق آزارگر را آغاز کردند تا این که با گذشت بیش از پنج‌ماه از ماجرا، هفته گذشته ماموران دو جوان زورگیر و کیف‌قاپ را بازداشت کردند که یکی از آنها همان راننده فراری بود.

او دیروز همراه همدستش برای تحقیقات به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران آمد. این در حالی بود که شاکی با دیدن متهم، او را شناسایی کرد.

سارق آزارگر بازجویی شد و به قاضی پرونده گفت: در شرکت مواد خوراکی کار می‌کردم که به خاطر اعتیادم به شیشه اخراج شدم. در ادامه با مردی آشنا شدم که دزد بود و با هم هشت مورد زورگیری و ۲۱ فقره کیف‌قاپی کردیم. زمانی که شاکی زن را ربودم شیشه مصرف کرده و توهم زده بودم. به او آزار رسانده و اموالش را دزدیدم. صدایی به من می‌گفت او را بکشم که نتوانستم و از خودرو به بیرون پرتش کردم.

با اعتراف وی و همدستش، آنها برای تحقیقات روانه پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران شدند.