گروه: زنان
تاریخ: ۲۱:۱۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
ادای احترام مدیرکل امور بانوان کهگیلویه و بویراحمد به استقامت زنان در دوران دفاع مقدس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، فریبا رحمانپور عصر امروز در مراسم کلید خوردن فیلم سربازخانه خانم‌ها به احترام استقامت زنان ایستاده سخن گفت. مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه فیلم سربازخانه خانم‌ها اولین بار بوده که در حوزه زنان کار می‌شود، گفت: […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، فریبا رحمانپور عصر امروز در مراسم کلید خوردن فیلم سربازخانه خانم‌ها به احترام استقامت زنان ایستاده سخن گفت.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه فیلم سربازخانه خانم‌ها اولین بار بوده که در حوزه زنان کار می‌شود، گفت: اجرای چنین فیلم‌هایی در استان جای بسی افتخار است.

رحمانپور در ادامه سخنان خود با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد مفتخر است که سه زن شهیده دارد، گفت: امیدوارم که عوامل اجرایی فیلم سربازخانه خانم‌ها بتوانند به نحو مطلوب تهیه شود.

این مسؤول با بیان اینکه زنان نقش مهمی در تمامی زمینه‌های دفاع مقدس نقش داشتند، گفت: با توجه به اینکه این فیلم به نقش آفرینی زنان کشور در دفاع مقدس می‌پردازند می‌تواند خوراک خوبی برای نسل جدید باشد و اهداف و دستاوردهای انقلاب را به نسل سومی‌ها انتقال داده شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه زنان در سطوح مدیریتی، اشتغال، رسانه‌ای و کارآفرینی نقش موثری داشته و دارند، گفت: امیدواریم بتوانیم روحیه انقلابی را حفظ کنیم.