تاریخ: ۲۰:۴۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
ادای احترام آتش‌نشانان و تاکسی‌داران یاسوجی به مقام شامخ شهدای این شهر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، عصر امروز در نخستین روز از دهه مبارک فجر آتش‌نشانان و تاکسی‌داران یاسوجی با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهدای انقلاب ادای احترام کردند و با اهدای گل و قرائت فاتحه و ادعیه یاد و خاطره شهدا را گرامی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، عصر امروز در نخستین روز از دهه مبارک فجر آتش‌نشانان و تاکسی‌داران یاسوجی با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهدای انقلاب ادای احترام کردند و با اهدای گل و قرائت فاتحه و ادعیه یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج در این مراسم گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی با رهبری خردمندانه امام راحل، خون شهیدان و حرکت قهرمانانه مردم ایران به پیروزی رسید و این حرکت عظیم با رهبری عالمانه رهبر معظم انقلاب ادامه یافته و اکنون ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف داخلی وجهانی می‌درخشد.

سجاد بهرامی افزود: افرادی که به کشور و مردم خود خدمت نمی‌کنند و در صف دشمن قرار می‌گیرند معتقد به آرمان‌های انقلاب اسلامی نیستند دشمن مردم و خون شهیدان هستند.

وی اظهار داشت: شهدای انقلاب با نثار خون خود، خدمت به کشور و دفاع از مقدسات و ارزش‌های انقلاب اسلامی را مورد تاکید قرار داده‌اند و قشرها و آحاد مردم وظیفه دارند خدمت صادقانه را مورد توجه قرار دهند.

بهرامی با اشاره به ورود پیروزمندانه امام راحل به وطن تاکید کرد: آمدن امام راحل به وطن برای کشورمان و برای جهانیان یک برکت بود.

وی افزود: نداشتن ترس و واهمه از دشمنان از ویژگی‌های بارز امام راحل است.