تاریخ: ۲۰:۴۵ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
ادای احترام آتش‌نشانان و تاکسی‌داران یاسوجی به مقام شامخ شهدای این شهر

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، عصر امروز در نخستین روز از دهه مبارک فجر آتش‌نشانان و تاکسی‌داران یاسوجی با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهدای انقلاب ادای احترام کردند و با اهدای گل و قرائت فاتحه و ادعیه یاد و خاطره شهدا را گرامی […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، عصر امروز در نخستین روز از دهه مبارک فجر آتش‌نشانان و تاکسی‌داران یاسوجی با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهدای انقلاب ادای احترام کردند و با اهدای گل و قرائت فاتحه و ادعیه یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج در این مراسم گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی با رهبری خردمندانه امام راحل، خون شهیدان و حرکت قهرمانانه مردم ایران به پیروزی رسید و این حرکت عظیم با رهبری عالمانه رهبر معظم انقلاب ادامه یافته و اکنون ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف داخلی وجهانی می‌درخشد.

سجاد بهرامی افزود: افرادی که به کشور و مردم خود خدمت نمی‌کنند و در صف دشمن قرار می‌گیرند معتقد به آرمان‌های انقلاب اسلامی نیستند دشمن مردم و خون شهیدان هستند.

وی اظهار داشت: شهدای انقلاب با نثار خون خود، خدمت به کشور و دفاع از مقدسات و ارزش‌های انقلاب اسلامی را مورد تاکید قرار داده‌اند و قشرها و آحاد مردم وظیفه دارند خدمت صادقانه را مورد توجه قرار دهند.

این مطلبو از دست ندید!  سقوط جوان ۲۰ ساله حدود پل طبیعت در اتوبان مدرس

بهرامی با اشاره به ورود پیروزمندانه امام راحل به وطن تاکید کرد: آمدن امام راحل به وطن برای کشورمان و برای جهانیان یک برکت بود.

وی افزود: نداشتن ترس و واهمه از دشمنان از ویژگی‌های بارز امام راحل است.