گروه: اخبار
تاریخ: ۱۴:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
اختلال در تلگرام؛ سبب مشکل و قطعی تلگرام چیست؟

ولی دلیل این عدم دسترسی و قطعی تلگرام ، فیلتر تلگرام هست و یا دلایل دیگری دارد؟   ولی دلیل این عدم دسترسی و قطعی تلگرام ، فیلتر تلگرام هست و یا دلایل دیگری دارد؟  تلگرام اپلیکیشن پیام رسان دوست داشتنی ایرانی هاست که به نظر می رسد در ساعات انتهاءی ۲۳ آبان ماه و ساعات اولیه […]

ولی دلیل این عدم دسترسی و قطعی تلگرام ، فیلتر تلگرام هست و یا دلایل دیگری دارد؟  اختلال در تلگرام ؛ سبب مشکل و قطعی تلگرام چیست؟ (24 آبان ماه 96)

ولی دلیل این عدم دسترسی و قطعی تلگرام ، فیلتر تلگرام هست و یا دلایل دیگری دارد؟  تلگرام اپلیکیشن پیام رسان دوست داشتنی ایرانی هاست که به نظر می رسد در ساعات انتهاءی ۲۳ آبان ماه و ساعات اولیه ۲۴ آبان ماه ۹۶ مبتلا اختلال شده و دسترسی به آن در بعضی محل ها کشور بدون وسیله دگرگونی IP غیر محتمل و یا زیاد مشکل هست.
دلیل قطعی و اختلال در تلگرام چیست؟

تاکنون کاربران بسیاری اختلال در تلگرام و مشکل عدم دسترسی به آن را گزارش داده اند که توان دارد دلایل متفاوتی برخوردار باشد.

حال ضروری هست نگاه کرد آیا سبب اختلال در تلگرام در روزهای ۲۳ و ۲۴ آبان ماه ۹۶ ، حمله کاربران ایرانی به این اپلیکیشن پیام رسان در این ساعات بوده و یا دلایل امنیتی موجب احداث مشکل در تلگرام شده هست. اخیرا سخن هایی در مورد فیلتر تلگرام در بعضی محافل اینترنتی و مراجع خبری به گوش دست یافته که شاید بی ربط به احداث اختلال در تلگرام در ساعات سابق نباشد.

این مطلبو از دست ندید!  محسن رضایی در مراسم اربعین فرمانده پیشین لشکر ۲۵ کربلا سحنرانی می کند