گروه: بلیط
تاریخ: ۱۴:۳۵ :: ۱۳۹۸/۰۱/۰۵
اختصاص عواید حاصل از بلیط فروشی شهرآورد اصفهان به سیل‌زدگان شمال کشور

– اخبار استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان از ساعت ۱۶ فردا سه‌شنبه ششم فروردین ماه میزبان دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن در شهرآورد فوتبال اصفهان است. این مسابقه حساس که در چارچوب دیداری معوقه از هفته نوزدهم لیگ برتر و با قضاوت پیام […]

– اخبار استانها –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان از ساعت ۱۶ فردا سه‌شنبه ششم فروردین ماه میزبان دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن در شهرآورد فوتبال اصفهان است.

این مسابقه حساس که در چارچوب دیداری معوقه از هفته نوزدهم لیگ برتر و با قضاوت پیام حیدری برگزار می‌شود، برای هر ۲ تیم از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.

با اعلام مدیرعامل باشگاه سپاهان قرار است عواید حاصل از بلیط فروشی شهرآورد اصفهان به  سیل‌زدگان شمال کشور اختصاص یابد.

زمان برگزاری شهرآورد فوتبال اصفهان تغییر کردپورقاز، ایران‌پوریان و علی‌محمدی غایبان سپاهان در شهرآورد فوتبال اصفهانجزئیات جلسه ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان؛ بالگردهای هوانیروز عازم گلستان می‌شوند

مسعود تابش ضمن ابراز تأسف از حادثه پیش آمده در استان گلستان و خساراتی که به مردم این منطقه وارده شده است، در این خصوص اظهار داشت: وظیفه ما است که در این شرایط پیش آمده به هموطنانمان در استان گلستان یاری رسانیم و به همین منظور تصمیم گرفته شد به عنوان میزبان این مسابقه درآمد حاصل از بلیط فروشی دربی اصفهان به سیل‌زدگان شمال کشور اختصاص یابد که بر همین اساس علاقمندان، هواداران طلایی‌دل و مردم نوع دوست اصفهان می‌توانند با همت عالی و آنچه که در توان دارند با خرید بیش از یک بلیط در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان استان گلستان در این امر خیر و خداپسندانه مشارکت داشته باشند.

این مطلبو از دست ندید!  سازمان هواپیمایی: اظهارات سخنگوی تعزیرات غیرکارشناسی است

وی افزود: از سوی دیگر با توجه به هماهنگی به عمل آمده با سازمان هلال احمر اصفهان، نیروهای امدادرسان در ورزشگاه نقش‌جهان مستقر خواهند شد و آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر قدی همشهریان عزیز خواهند بود.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از تسنیم، عزت‌الله پورقاز بازیکن اهل بندر ترکمن سپاهان نیز که به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیمش در شهرآورد اصفهان نبود، با اجازه امیر قلعه‌نویی از چند روز پیش در مناطق سیل‌زده استان گلستان حاضر شده و مشغول به کمک‌رسانی است.