تاریخ: ۱۰:۲۳ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۹

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،    محمدحسین عظیمی مدیر جهاد کشاورزی فهرج گفت:احیای این قنات کشاورزی در این منطقه حاصلخیز را رونق خاصی بخشیده هست و کشاورزانی که از این منطقه کوچ کرده بودند دو مرتبه بازگشتند و بیشتر از ۲۵ هکتار از زمین های […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،    محمدحسین عظیمی مدیر جهاد کشاورزی فهرج گفت:احیای این قنات کشاورزی در این منطقه حاصلخیز را رونق خاصی بخشیده هست و کشاورزانی که از این منطقه کوچ کرده بودند دو مرتبه بازگشتند و بیشتر از ۲۵ هکتار از زمین های این منطقه زیر کشت گندم قرار گرفته هست.

عظیمی  اضافه کرد: به کشاورزانی که بخواهند به این روستا برگردند برای خرید آلات و امکانات کشاورزی در روستای شاهرخ‌آباد، ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.

عطیمی  بیان داشت: زمین های این روستا بسیار حاصلخیز و آبرفتی هست و زیادی از فرآورده ها کشاورزی در این منطقه می‌تواند کشت گردد.

روستای شاهرخ‌آباد در ۳۰ کیلومتری شهر فهرج و در دل کویر قرار دارد و یکی از جاذبه‌های زیبای این منطقه ریگ‌های یلان هست که بزرگترین ریگ‌های کشور و دومین ریگ‌های جهان هست.

این مطلبو از دست ندید!  برنامه هفته دوم لیگ برتر فوتسال بانوان