احتمال وقوع زلزله در خراسان شمالی زیاد است

0
اشتراک

احتمال وقوع زلزله در خراسان شمالی زیاد است

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری بجنا؛ محمد رضا صالحی استاندار خراسان شمالی صبح امروز در همایش ملی و تخصی زلزله مدیریت بحران و دورنمای آینده در دانشگاه آزاد بجنورد گفت: استان خراسان شمالی از استان هایی است که احتمال وقوع زلزله در آن زیاد است.

وی افزود: با پیشرفت هایی که در جهان شده است اما هنوز پیش بینی زلزله امکان پذیر نیست اما می شود با شناسایی گسل های موجود از وقوع زلزله پیشگیری کنیم.

وی عنوان کرد: هماهنگی خوبی در دستگاه های اجرایی درزمینهٔ مدیریت بحران درخراسان شمالی وجود دارد اما این استان ازلحاظ امکانات و تجهیزات ضعیف است.

صالحی تصریح کرد: طبق آمار در استان خراسان شمالی طی یکسال اخیر کل واحدهای روستایی بیمه روستایی شده اند.

استاندار خراسان شمالی در ادامه اظهار داشت: ۵۰ درصد روستاهای استان توسط بنیاد مسکن مقام سازی شده است که این آمار باید ۱۰۰درصد شود.

وی خاطرنشان کرد: اداره کل استاندارد وظیفه دارد بر کیفیت مصالح ساختمانی نظارت داشته باشد و همچنین دستگاهای مثل اداره شهرسازی و شهرداری باید بر ساخت و ساز نظارت داشته باشند.

صالحی گفت: مجریان و دستگاه های دولتی مربوطه باید کارشان را درست انجام دهند تا شاهد به حداقل رساندن خسارات ها در حوادث ناگوار باشم.

انتهای پیام / 

 

0
موفقیت

موفقیت از آن شماست

راه کار های نو برای رسیدن به موفقیت
کلیک کنید
تبلیغات

محل تبلیغ شما

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

لطفا دیدگاهتان را مرتبط با مطلب بالا ارسال نمایید، پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.