گروه: اخبار
تاریخ: ۱۵:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
اجرای طرح «کتاب از من، خواندن از شما مسئول» کودک ها آباده

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، در پنجمین روز از بیست و پنجمین مرحله هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران ایران طرح «کتاب از من، خواندن از شما مسئول» در آباده اجرا گردید. علی اکبر عرب شیبانی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده هم در مورد این طرح عنوان […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار راهنمای سفر من، در پنجمین روز از بیست و پنجمین مرحله هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران ایران طرح «کتاب از من، خواندن از شما مسئول» در آباده اجرا گردید.

علی اکبر عرب شیبانی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده هم در مورد این طرح عنوان کرد: این طرح با هدف ترویج کتاب و کتاب خوانی بین بچه ها که آینده سازان جامعه می باشند برگزار گردید و در این طرح بچه ها با  حاضر بودن در دفتر کار مدیران و اهدا کتاب به آنها از آنها خواستند تا قسمتی از کتاب را برایشان بخوانند.

اسلم قسمت مسئول نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان آباده عنوان کرد: این طرح موجب تشویق بچه ها به مطالعه و ترویج اهدا کتاب در خانواده و جامعه می شود.

در ادامه بچه ها با حاضر بودن در مکان تعلیم و پروراندن و بهزیستی شهرستان آباده با اهدا کتاب به مدیران آن اداره از آنها خواستند تا برایشان کتاب را بخوانند.

طرح «کتاب از من، خواندن از شما مسئول» از طریق اداره فرهنگ وارشاد اسلامی، اداره کتابخانه های عمومی و یک مهد بچه در آباده برگزار گردید.