گروه: شغل
تاریخ: ۱۴:۰۷ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان مهرداد پویان مدیر کمیته امداد شهرستان نطنز با اشاره به اجرای طرح راهبران شغلی در نطنز گفت: با اجرای طرح راهبران شغلی در شهرستان به دنبال اثر بخشی بیشتر تسهیلات بانکی و امدادی پرداختی و پایداری مشاغل ایجاد شده برای […]

 به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان مهرداد پویان مدیر کمیته امداد شهرستان نطنز با اشاره به اجرای طرح راهبران شغلی در نطنز گفت: با اجرای طرح راهبران شغلی در شهرستان به دنبال اثر بخشی بیشتر تسهیلات بانکی و امدادی پرداختی و پایداری مشاغل ایجاد شده برای مددجویان هستیم.

وی افزود: درحوزه اشتغال و خودکفایی کمیته امداد، افراد تحت پوشش طی یک فرآیند استعداد سنجی و مشاوره شغلی وارد چرخه اشتغال می‌شوند.

مدیر کمیته امداد نطنز گفت: در سال جاری از سوی معاونت اشتغال و خودکفایی مرکز برنامه جدیدی به منظور ایجاد اشتغال پایدار در راستای توانمندسازی مددجویان تحت حمایت در قالب طرح راهبران شغلی ارائه می‌شود.

وی افزود: از مزیت‌های این طرح، ارائه آموزش‌های شغلی، تأمین مواد اولیه لازم، حذف واسطه‌ها و تضمین خرید محصول تولیدی مددجو توسط راهبر شغلی است و مددجو دغدغه بازاریابی و فروش محصول خود را نخواهد داشت.

این مطلبو از دست ندید!  جرا باور نمی‌کنیم دختر وزیر ۵ سال بیکار بوده است؟

پویان تصریح کرد: تاکنون در رشته‌های پرورش زالوی طبی، پرورش بوقلمون، پرورش کرم ابریشم، قالیبافی، تولید خشکبار و هدایتگران شغلی شناسایی شده و در قالب چندین طرح در شهرستان نطنز فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.