تاریخ: ۹:۲۶ :: ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
اجرای طرح امدادرسانی فرهنگی در مناطق سیل زده گلستان

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری گلستان، در ادامه طرح کاروان سیار امداد فرهنگی همراه با مربیان کانون در مناطق سیل‌زده مانند شهرستان‌های گنبدکاووس، گمیشان و آق‌قلا در حال اجراست. همچنین از جمله برنامه‌های فرهنگی، اجرای نمایش در کامیونت […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری گلستان، در ادامه طرح کاروان سیار امداد فرهنگی همراه با مربیان کانون در مناطق سیل‌زده مانند شهرستان‌های گنبدکاووس، گمیشان و آق‌قلا در حال اجراست.

همچنین از جمله برنامه‌های فرهنگی، اجرای نمایش در کامیونت سیار کانون در روستای خواجه نفس شهرستان گمیشان بود که برگزار شد.

در این طرح ۳۰۰ نفر از کودکان و نوجوانان به همراه خانواده‌های خود در برنامه‌های متنوع مانند نمایش طنز، موسیقی، ترانه‌های کودکانه، قصه‌گویی و مسابقه لحظات شاد و ماندگاری را تجربه کرده و هدایایی به رسم یادبود دریافت کردند.

در این طرح که با همکاری اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در حال اجرا است، علاوه بر خدمت‌رسانی فرهنگی، هنری، ادبی، علمی و اسلامی بسته‌های فرهنگی نیز به کودکان و نوجوانان سیل‌زده اهدا می‌شود.

طرح امداد فرهنگی کانون از تاریخ ۲۴ مرداد آغازشد و تا ۹ شهریور امسال در مناطق سیل‌زده استان ادامه دارد.

این مطلبو از دست ندید!  چهره همیشه خندان زوج مشهور بازیگر/ عکس

انتهای پیام /گ

امدادرسانی فرهنگی در مناطق سیل زده آق قلا