تاریخ: ۱۳:۵۵ :: ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
اجرای اولین طرح تلفیق طبیعت گردی و بوم گردی در روستای مشهد در دماوند

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، نشست تیم گردشگری با حضور دستگاههای اجرایی، مدیرکل استان تهران، معاونین سرمایه گذاری و صنعت های دستی این اداره کل در استانداری تهران برگزار گردید. در این زمینه علیرضا جعفری – معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری استان تهران اضافه کرد: این نشست با هدف […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، نشست تیم گردشگری با حضور دستگاههای اجرایی، مدیرکل استان تهران، معاونین سرمایه گذاری و صنعت های دستی این اداره کل در استانداری تهران برگزار گردید.

در این زمینه علیرضا جعفری – معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری استان تهران اضافه کرد: این نشست با هدف تصریح محورهای توسعه گردشگری پایدار و علاوه بر این ارزیابی مسائل و مشکلات پروژه های در حال اجرا با عنوان طبیعت گردی و بوم گردی در مزرعه گردشگری صنم برگزار گردید.

جعفری گفت: با توجه به پیش بینی‌های انجام شده ایجاد این واحد بوم گردی با الهام از طبیعت خاص منطقه در محدوده روستای مشهد شهرستان دماوند به عنوان نخستین طرح متمایز در حوزه تلفیق طبیعت گردی و بوم گردی با رویکرد توسعه گردشگری شهرستان دماوند در دست اجرا هست.

این مطلبو از دست ندید!  کوه‌های گلابدره با طبیعت دلنشین + فیلم