گروه: بلیط
تاریخ: 18:45 :: 2018/06/13
اتمام فروش بلیط بازی های جام جهانی در سینماها

استقبال از اکران فوتبال در سینماها منتج گردید که پیش فروش دو بازی ایران با پرتغال و اسپانیا نیز بعد از مدتی کوتاه در سایت قرار گیرد. علاوه بر این بجز تهران ، در مشهد ، کرمان و البرز نیز فروش بلیط  سینماها برای پخش مسابقات فوتبال شروع شده هست این در حالی هست که […]

شروع فروش بلیط های فوتبال در سینماها

استقبال از اکران فوتبال در سینماها منتج گردید که پیش فروش دو بازی ایران با پرتغال و اسپانیا نیز بعد از مدتی کوتاه در سایت قرار گیرد. علاوه بر این بجز تهران ، در مشهد ، کرمان و البرز نیز فروش بلیط  سینماها برای پخش مسابقات فوتبال شروع شده هست این در حالی هست که شورای عالی اکران ضوابطی را برای سینماها مدنظر داشته هست : سینماهای سرگروه که دارای یک سالن می باشند ،امکان پخش فوتبال را ندارند،  سینماهای دارای سه سالن تنها در یک سالن ،پردیس های دارای پنج سالن منحصرا در دو سالن و پردیس هایی که بیشتر از پنج سالن دارند توان دارند چهار سالن خود را به پخش مسابقات فوتبال اختصاص دهند.

بر طبق مصوبه این شورا نرخ بلیط ها بیست هزار تومان مدنظر داشته شده هست که بر طبق توافق صورت گرفته از فروش بلیط های پخش فوتبال در سینماها  ، قسمتی از آن به صاحبان آثاری که فیلم آنها در حال اکران هست ، اختصاص داده می گردد.

فروش بلیط های مسابقات فوتبال در سینماها

انتهای پیام /