گروه: بلیط
تاریخ: ۱۲:۲۶ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۳
ابهام در فروش الکترونیکی تمام بلیت های شهرآورد ۸۸

ابتدا قرار بود قانون ۱۰-۹۰ در این دیدار اجرا گردد اما بعد از برپایی جلسه شورای تامین، تصمیم بر این گردید که مشابه دربی‌های گذشته، بلیت‌فروشی به طور ۵۰-۵۰ بین تماشاگران پرسپولیس و استقلال صورت پذیرد. بر طبق اعلام نیکوخصال، مدیر مجموعه ورزشی آزادی، با تصمیم شورای تامین تمام بلیت‌های شهرآورد ۸۸ به طور الکترونیکی […]

ابتدا قرار بود قانون ۱۰-۹۰ در این دیدار اجرا گردد اما بعد از برپایی جلسه شورای تامین، تصمیم بر این گردید که مشابه دربی‌های گذشته، بلیت‌فروشی به طور ۵۰-۵۰ بین تماشاگران پرسپولیس و استقلال صورت پذیرد.

بر طبق اعلام نیکوخصال، مدیر مجموعه ورزشی آزادی، با تصمیم شورای تامین تمام بلیت‌های شهرآورد ۸۸ به طور الکترونیکی به فروش رسیده می‌شود تا هیچ بلیتی در روز بازی به فروش رسیده نشود. با این وجود با ورود به سایت بلیت‌فروشی، در بخش اطلاعیه‌های ذی ربط به شهرآورد ۸۸ اعلام گردیده که” با این وجود با ورود به سایت بلیت‌فروشی، در بخش اطلاعیه‌های ذی ربط به شهرآورد ۸۸ اعلام گردیده که” طبق نظر شورای محترم تامین استان تهران ۱۰۰% از حجم طبقه پایین و ۵۰% از حجم طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای مسابقه شهرآورد ۸۸ به طور اینترنتی به فروش رسیده خواهد گردید.”

“بیانیه سایت بلیت‌فروشی شهرآورد در تضاد با صحبت‌های مدیر مجموعه ورزشی آزادی هست و به نظر می‌رسد که ۵۰ درصد بلیت‌های طبقه دوم در روز بازی در محل ورزشگاه آزادی به فروش رسیده خواهد گردید.

این مطلبو از دست ندید!  سفر‌های متوالی مسئولان سازمان لیگ برای تامین امنیت بازی‌ها

ابهام در فروش الکترونیکی تمام بلیت‌های شهرآورد ۸۸

بر طبق اعلام سایت فروش الکترونیکی بلیت شهرآورد، تا لحظه ارسال این خبر، پرسپولیسی‌ها بلیت‌های بیشتری نسبت به استقلالی‌ها خریداری کرده‌اند. طرفداران پرسپولیس تا به این لحظه ۵۲ درصد بلیت‌های پشت دروازه و ۴۸ درصد بلیت‌های پرسپولیس در طبقه دوم و طرفداران استقلال ۳۲ درصد بلیت‌های پشت دروازه و ۲۳ درصد بلیت‌های استقلال در طبقه دوم را خریداری کرده‌اند. علاوه بر این تمام بلیت‌های جایگاه و روبروی جایگاه به فروش رسیده شده هست.