گروه: زنان
تاریخ: ۱۴:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
آیین خطبه خوانی حضرت زینب در سنندج برگزار گردید + عکس

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی مسیر دانا؛ به نقل از آفتاب دل،   وی اظهار کرد: بعد از ۱۴۰۰ سال، امروزه حس می کنیم که خطبه خوانی حضرت زینب در حالت مظلومیت و با تمام ی غم هایی بر آن حضرت تحمیل گردید بعنوان یک احتیاج ضروری هست که […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی مسیر دانا؛ به نقل از آفتاب دل،

 

وی اظهار کرد: بعد از ۱۴۰۰ سال، امروزه حس می کنیم که خطبه خوانی حضرت زینب در حالت مظلومیت و با تمام ی غم هایی بر آن حضرت تحمیل گردید بعنوان یک احتیاج ضروری هست که در این چنین مجالسی معنویت ببخشد.

سرهنگ رحیمی زاده اظهار کرد: هدف از اعمال این برنامه تصریح شخصیت سیاسی و دینی و الهی حضرت زینب (س) به عنوان الگوی زیاد شایسته برای زنان جامعه هست.

حضرت زینب به سبب بصیرت و شرائط شناسی که داشتند به این درجه و جایگاه رسیدند

 

وی هدف از بازخوانی خطبه های حضرت زینب (س) را تصریح نقش آن در پیوستهی قیام کربلا و محافظت ارزشهای دینی و اعتقادی در سطح جامعه خانم ها دانست و اظهارداشت: شناساندن نقش منحصر به فرد حضرت زینب به عنوان الگوی سیاسی اجتماعی و مشیی خانم ها دنیا و علاوه بر این تبعیت از شخصیت مقاوم، تمام، اعتقادی و دینی انقلابی حضرت زینب سلام الله علیها در بازخوانی خطبه های حضرت ضروری هست مورد دقت قرار گیرد.

این مطلبو از دست ندید!  نتیجه های خفت بار انقلاب سفید پادشاه از دیدگاه امام خمینی(ره)

 

وی اظهار داشت: حضرت زینب(س) نه بخاطر اینکه فرزند امام بودند لکن به سبب بصیرت و شرائط شناسی که داشتند به این درجه و جایگاه آمدند.