تاریخ: ۲۰:۵۷ :: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
آیفون ۷ طلا با چهره ترامپ و پوتین +عکس

راهنمای سفر من : به گزارش راهنمای سفر من به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت روسی Caviar دو مدل آیفون ۷ طلایی منقوش به چهره ترامپ و پوتین را به بازار عرضه کرده است.  آغاز به کار دونالد ترامپ در سمت ریاست جمهوری آمریکا مخالفت‌های گسترده‌ای را در پی داشته است. با وجود این، در […]

راهنمای سفر من : به گزارش راهنمای سفر من به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت روسی Caviar دو مدل آیفون ۷ طلایی منقوش به چهره ترامپ و پوتین را به بازار عرضه کرده است.
 
آیفون 7 طلا با چهره ترامپ و پوتین
 
آغاز به کار دونالد ترامپ در سمت ریاست جمهوری آمریکا مخالفت‌های گسترده‌ای را در پی داشته است. با وجود این، در یکی از عجیب‌ترین اقدامات چند روز اخیر، شرکت روسی Caviar  تصمیم گرفته دو مدل ۳۲ گیگابایتی از آیفون ۷ را با درهای پشتی طلایی و البته پرتره‌های حک شده از دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین به بازار عرضه کند.
 
روی درب پشتی این آیفون‌ها نشان‌های هر دو کشور و البته دو خط اول سرود ملی ایالات متحده آمریکا و روسیه هم به چشم می‌خورد. این آیفون‌ها در جعبه‌های چوبی قرار می‌گیرند و برنامه‌‌ای هم برای فروش آن‌ها در جعبه‌ای به شکل کره زمین وجود دارد. نماینده این برند اعلام کرده این شرکت ملاقاتی اختصاصی را با این دو رهبر انجام داده تا بتواند پرتره آن‌ها را روی آیفون‌های اپل استفاده کند.
 
قیمت این پک حاوی دو آیفون، ۶۶۵۰ دلار است و برای خرید هریک به صورت جداگانه باید ۳۳۱۳ دلار بپردازید. Caviar در کنار آیفون‌های یادشده داک‌های طلایی ویژه این دو محصول را نیز به بازار عرضه خواهد کرد.

این مطلبو از دست ندید!  نمایی از طبیعت زیبای "قلعه ماران" + فیلم