گروه: اخبار
تاریخ: ۱:۱۱ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
آیت الله مظاهری درگذشت حجت الاسلام و المسلمین مهدی مظاهری را تسلیت گفت

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، در پیام آیت الله مظاهری که عصر جمعه صادر گردید آمده هست: عالم خدوم و خطیب توانا، حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ مهدی مظاهری « رحمة الله بر علیه » دار فانی را وداع گفته و به دیدار پروردگار متعال شتافت. آیت الله […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایرنا، در پیام آیت الله مظاهری که عصر جمعه صادر گردید آمده هست: عالم خدوم و خطیب توانا، حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ مهدی مظاهری « رحمة الله بر علیه » دار فانی را وداع گفته و به دیدار پروردگار متعال شتافت.

آیت الله مظاهری در گذشت حجت الاسلام مهدی مظاهری را به خاندان وی و همۀ ارادتمندان وی خصوصاً فرزندان و دامادهای مکرّمشان تسلیت گفت و از خداوند تعالی علوّ درجات این عالم متقّی را مسألت کرد.
حجت الاسلام و المسلمین مهدی مظاهری از اساتید حوزه علمیه اصفهان و چهره ماندگار تبلیغ این استان که از یک هفته پیش به سبب خونریزی در بیمارستان میلاد اصفهان بستری شده بود، پنجشنبه شب دعوت حق را لبیک گفت.
حجت الاسلام و المسلمین مظاهری در سال ۱۳۱۰ در اصفهان متولد و از سال ۱۳۲۰ در حوزه علمیه مشغول به تحصیل گردید.
وی در سال ۱۳۸۹ به عنوان چهره ماندگار تبلیغ استان اصفهان انتخاب و طی مجلسی از او تجلیل گردید.
آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان روز چهارشنبه هفته جاری به نمایندگی از سوی رهبر معظم انقلاب از حجت الاسلام و المسلمین ' مهدی مظاهری ' عیادت کرد.
برپایی دعای ابوحمزه ثمالی در طول بیشتر از ۶۰ سال، تأسیس دانشگاه قرآن و معارف اسلامی، تأسیس ستاد اقامه نماز استان اصفهان، ریاست و تٲسیس کننده دارالقرآن الکریم استان اصفهان، کوشش برای تأسیس انجمن خیریه مددکاری امام زمان (عج) و موسسه خیریه ابابصیر اصفهان، فعالیت های گوناگون در راستای نشر و ترویج معارف دینی، تحمل زندان و مقابله با رژیم شاهنشاهی من جمله فعالیت های این چهره ماندگار تبلیغ استان اصفهان هست.

۲۰۹۳ ** خبرنگار و انتشاردهنده: اصغر دواتگر