تاریخ: 1:18 :: 2019/08/14
آیت الله خاتمی: آموزش و پرورش باید از ظرفیت علمی حوزه‌های علمیه برای حل مشکل بی‌سوادی استفاده کند

– اخبار استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بجنورد آیت‌الله سید احمد خاتمی عصر امروز در نخستین همایش دانش‌آموختگان حوزه علمیه اظهار داشت: مطالبات و بیانات استاندار خراسان شمالی از سر دلسوزی و تدبیر بوده و نشان از روحیه خدمت و جهادی گونه‌ی وی دارد. مقام استاندار بدون […]

– اخبار استانها –

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از بجنورد آیت‌الله سید احمد خاتمی عصر امروز در نخستین همایش دانش‌آموختگان حوزه علمیه اظهار داشت: مطالبات و بیانات استاندار خراسان شمالی از سر دلسوزی و تدبیر بوده و نشان از روحیه خدمت و جهادی گونه‌ی وی دارد. مقام استاندار بدون توجه به روحانیت نمی‌تواند رو به جلو حرکت کند که خوشبختانه این نگاه در بینش استاندار خراسان شمالی وجود دارد.

الزام مدارس حوزه علمیه به استانداردهای آموزشی و استفاده از آموزه‌های دینیمدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از دفتر استانی تسنیم بازدید کرد+تصاویرسرپرست وزارت آموزش و پرورش: اعتبارات پرداخت مطالبات فرهنگیان تأمین شد

وی با بیان اینکه بجنورد در عرصه فرهنگ، دانش، پژوهش و هم چنین در عرصه ایثار ممتاز است، افزود: وجود چهره‌هایی مانند آمیرزاحسن بجنوردی از شاگردان مرحوم نایینی و مرحوم مهمان‌نواز مهر تاییدی بر این ادعا است. بصیرت و نهایت ولایتمداری شاخصه ویژه مرحوم مهمان‌نواز است.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با ابراز اینکه ورود برخی طلاب و علما به حوزه خدمت نشان از درایت و درک بالای آنان دارد گفت: زیرساخت‌های شهر بجنورد نباید تنها معطوف به زیرساخت‌های اقتصادی باشد بلکه زیر ساخت‌های فرهنگی نیز باید به عنوان یک اصل در حوزه زیرساخت‌های بنیادین دیده شوند.