تاریخ: ۱۴:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶
آکادمی زبان “ری الس”  بازنمایی شد

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از قزوین، همایش حیرت زبان انگلستانی در قزوین با حضور مهندس جلیلوند، دکتر محمدی و جمعی دیگر از مدیران برگزار گردید که طی این مراسم آکادمی زبان ری الس (REELS) در سه شعبه قزوین، الوند و محمدیه کار خود را آغاز کرد. وی افزود: ری […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری برنا از قزوین، همایش حیرت زبان انگلستانی در قزوین با حضور مهندس جلیلوند، دکتر محمدی و جمعی دیگر از مدیران برگزار گردید که طی این مراسم آکادمی زبان ری الس (REELS) در سه شعبه قزوین، الوند و محمدیه کار خود را آغاز کرد.

فنی شغل ای (2)

وی افزود: ری الس کاربردی ترین روش در تعلیم زبان انگلسی هست که بدون شک توان دارد دگرگونیی در این زمینه ایجاد کند.

دکتر محمدی در اوائل این همایش عنوان کرد: "متد ری الس"  سریعترین متد تعلیم زبان انگلستانی در کشور هست که در حدود ۲۶ برابر راحتتر و ۸ برابر تندتر از متدهای حال حاضر دنیا هست. در این متد، زبان آموز، ربان انگلستانی را بعنوان زبان اول یاد می گیرد. این تعلیم بر پایه زبان فارسی هست به همین خاطر تمام انگلستانی را به زبان فارسی فهمیده و سخن می زند.

وی افزود: در این متد زبان آموز با طی مرحله ۸ الی ۱۲ ماه به سطحی از زبان سیطره می یابد که مبنی بر مستندات، در سطح اساتید و مدرسین قرار می گیرد دیدگاه به اینکه زبان آموز از کمترین سطح فراگیری را آغاز کرده هست.

این مطلبو از دست ندید!  حیرت های خلقت، الهام بخش مهندسین پروازی گردید/ ساخت پهباد بدون نیروی برق

موسسه زبان “REELS” در کوشش هست که با ارگانها و ادارات دولتی و غیردولتی در جهت ترقی کیفیت سطح زبان پرسنل و خانواده های آنان مشارکت نماید.

فنی شغل ای (3)