تاریخ: ۱۵:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹
آواربرداری و بازسازی منطقه زلزله  زده شیخ صالح به سپاه عاشورا واگذار شده هست/ به نیروها گفته  ام به نوع  ای عمل کنید که گویا صرفا در وسط میدانِ خدمت هستید

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اینکه کار امداد رسانی، آوار برداری و بازسازیِ منطقه شیخ صالح به سپاه عاشورا محول شده هست، اقرار داشت: به تمام نیروها توصیه کرده‌‌ام به گونه‌‌ای برنامه ریزی و عمل کنید که گویا صرفا در وسط میدانِ خدمت هستید. سردار کریمیان با اظهار اینکه از امروز ضروری هست هر روز دست […]

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اینکه کار امداد رسانی، آوار برداری و بازسازیِ منطقه شیخ صالح به سپاه عاشورا محول شده هست، اقرار داشت: به تمام نیروها توصیه کرده‌‌ام به گونه‌‌ای برنامه ریزی و عمل کنید که گویا صرفا در وسط میدانِ خدمت هستید.

سردار کریمیان با اظهار اینکه از امروز ضروری هست هر روز دست کم یک وعده غذای داغ به زلزله زدگان تدارک نگاه کنیم، افزود: سپاه عاشورا تجربه با اعتباری در زلزله ارسباران دارد و این تجربه ضروری هست برای کم شدن آلام مردم در بحث امدادی، آواربرداری و بازسازی به کار گرفته گردد.

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا نیز در این نشست گفت: سرویس بهداشتی و حمام احتیاج ضروری زلزله دیدگان هست و علاوه بر این برای حفظ احشام نیز ضروری هست تدبیر عاجل صورت گیرد.

این مطلبو از دست ندید!  ۱۵۵ میلیون کودک دچار سوء تغذیه مزمن می باشند