تاریخ: ۱۸:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹
آموزش و پرورش البرز در چهارمین نمایشگاه استانی پژوهش برتر شناخته شد

وی با اشاره به اینکه ۲۰ هزار دانش آموز و معلم البرزی از نمایشگاه استانی پژوهش از نواحی و منطقه های هشت گانه تعلیم و پرورش البرز بازدید کردند، اظهارکرد: در چهارمین نمایشگاه استانی پژوهش و فناوری ۱۹ غرفه به تعلیم و پرورش البرز تعلق یافت که در آن ۷۰۰ عنوان کتاب تالیفی معلمان محقق […]

وی با اشاره به اینکه ۲۰ هزار دانش آموز و معلم البرزی از نمایشگاه استانی پژوهش از نواحی و منطقه های هشت گانه تعلیم و پرورش البرز بازدید کردند، اظهارکرد: در چهارمین نمایشگاه استانی پژوهش و فناوری ۱۹ غرفه به تعلیم و پرورش البرز تعلق یافت که در آن ۷۰۰ عنوان کتاب تالیفی معلمان محقق برای بازدید کنندگان دایر گردید.

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی آدمی اداره کل تعلیم و پرورش البرز دنبال کرد: محصلین البرزی به دبیرخانه استانی پژوهش ۹۶ البرز ۷۰۰ پیشنهاد ارسال کردند.

وی یاد آور گردید: در چهارمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان در غرفه های پژوهش تعلیم و پرورش البرز ۳۵۰ کارگاه تعلیمی پژوهشی در حوزه علوم نوین برگزار گردید.
وی دنبال کرد: بمناسبت هفته پژوهش ۱۰۰ نمایشگاه کتاب با عنوان پژوهش در مدرسه ها البرز برپا گردید.

رحمانیان افزود: در این نمایشگاه استانی سه پژوهش سرای دانش آموزی به اسم های پژوهش سرای ملاصدرا تعلیم و پرورش ناحیه ۴ ، معلم ناحیه یک و باقرالعلوم ساوجبلاغ نیز موفق شدند رده برتر را در بین غرفه ها به خود تعلق دهند.
وی تاکید کرد: سه سال متوالی هست که تعلیم و پرورش البرز موفق به اکتساب رده برتر در نمایشگاه پژوهش استانی پژوهش و فناوری می شود.
۲۸۱۹ / ۶۱۵۵ خبرنگار: مهین مالمیر ** انتشار یافتن دهنده:محمد عزیزپور

این مطلبو از دست ندید!  فیلم/ خطرهای یک دَبه ماست در طبیعت!