تاریخ: ۳:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۰
آمریکا موجب کشته شدن ۱۳۰ میلیلون نفر در دنیا

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ارتباطات عمومی دانشگاه علوم دکتری تبریز، سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلی‌زاده در مراسم جشن برتری کانون پایداری و گرامیداشت هفته‌ بسیج دانشگاه علوم دکتری تبریز عنوان کرد: تمام جنگ‌ها اعم از جنگ‌های جهانی، نبرد ویتنام و جنایت های داعش همگی از نقشه‌ها‌ی استکبار جهانی بوده‌اند و برپایه […]

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ارتباطات عمومی دانشگاه علوم دکتری تبریز، سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلی‌زاده در مراسم جشن برتری کانون پایداری و گرامیداشت هفته‌ بسیج دانشگاه علوم دکتری تبریز عنوان کرد: تمام جنگ‌ها اعم از جنگ‌های جهانی، نبرد ویتنام و جنایت های داعش همگی از نقشه‌ها‌ی استکبار جهانی بوده‌اند و برپایه اعترافات و مستندات موجود، ایالات متحده در طول ۸۰ سال سابق، موجب کشته شدن ۱۳۰ میلیون نفر آدم بی‌گناه شده هست.

وی گفته بود: بنابه اعتراف مدیران آمریکایی، داعش ثمره‌ کوشش ۲۰ ساله‌ی آنها بود که در قالب پروژه‌ای به اسم «لانه‌ی زنبور» طراحی گردید.

اکبر فرهنگی والا پدر شهید مدافع حرم وحید فرهنگی والا نیز در این مراسم عنوان کرد: شهدا از ما توقع داشتند تا از ولایت فقیه حمایت کرده و بصیرت دارا باشیم تا لطمهی کشور ما را تهدید نکند.

وی اضافه کرد: در تمام توطئه‌های بعد از انقلاب همچون نبرد، منافقین، توطئه‌ی کردستان و بعد از گذشت ۴۰ سال از برتری انقلاب اسلامی ایران عمل به تدابیر و فرامین رهبری ما را در راه برتری یاری کرده هست.

این مطلبو از دست ندید!  نسل‌های جدید از آیین‌های چهارشنبه‌سوری شناخت چندانی ندارند

فرهنگی والا با اشاره به رشادت‌های رزمندگان و شهدای مدافع حرم عنوان کرد: علی رغم دشمنان زیاد پرخطر که به اصولی پایبند نبودند، شهدا با عمل به تدابیر و فرامین رهبری زمینه برتری در جبهه پایداری را فراهم آوردند.

وی در ادامه با اشاره به ویژگی‌های اعتقادی و اخلاقی شهید مدافع حرم، «وحید فرهنگی والا» اضافه کرد: وحید پیش از آنکه مدافع حرم باشد، مدافع ولایت و حریم اهل بیت بود و در مرحله هجوم فرهنگی دشمن بعنوان سرباز نبرد نرم عمل می‌کرد و به هیچ عنوان خستگی برایش معنی نداشت.

فرهنگی والا دنبال کرد: این شهید به طور مستمر مشغول انجام اقدامات فرهنگی بود و معتقد بود که در وقت نبرد دشمنان ما عده‌ی مشخصی بودند، اما امروزه علی رغم نبرد نرم دشمنان ما مشخص نیستند.

او همیشه به بازدید دانشجوهای از منطقه های نبرد زده اهتمام داشت تا دانشجوهای از نزدیک نگاه کنند برای برتری انقلاب اسلامی چه زحمت هایی کشیده شده هست.