گروه: شغل
تاریخ: ۲۰:۴۹ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۹

​​بانک صادرات ایران در زمینه عمل به اغراض برنامه های اقتصاد پایداریی، رونق تولید ، اشتغالزایی و دقت به منطقه های کمتر پیشرفت یافته، طی شش ماه اول سال ٩٦ دراستان کرمانشاه، علاوه بر پرداخت ١٦٧ فقره وام بدهی الحسنه خانه روستایی و اعطای ٢٧٦ فقره تسهیلات خانه اقشار مخصوص، با تسهیلاتی بالغ بر٧٠٠ میلیارد […]

​​بانک صادرات ایران در زمینه عمل به اغراض برنامه های اقتصاد پایداریی، رونق تولید ، اشتغالزایی و دقت به منطقه های کمتر پیشرفت یافته، طی شش ماه اول سال ٩٦ دراستان کرمانشاه، علاوه بر پرداخت ١٦٧ فقره وام بدهی الحسنه خانه روستایی و اعطای ٢٧٦ فقره تسهیلات خانه اقشار مخصوص، با تسهیلاتی بالغ بر٧٠٠ میلیارد ریال زمینه اشتغال مستقیم اکثر از ١٧٠٠ نفر را فراهم کرد.

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ارتباطات عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در نیمه نخست سال ٩٦ با تخصیص ٧٠٤ میلیارد و ٦١٣ میلیون ریال تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط، ارائه شدگان کمیته حضرت امام خمینی (ره) و ارگان بهزیستی در شهرهای استان کرمانشاه در مجموع باعث اشتغال مستقیم ١٧٠٥ نفر گردید.

همچنین طی مدت ذکر شده ١٠٢٢ نفر از تقاضا کنندگان در استان کرمانشاه از ١٠٧ میلیارد ریال وام بدهی الحسنه ازدواج و تامین جهیزیه ذیربط برخودار شده اند.

 

 بنا بر همین گزارش، تا انتهاء شهریور ماه سال ٩٦ اکثر از ١٢ درصد مانده سپرده های شبکه بانکی کشور در استان کرمانشاه با رقمی بالغ بر ١٦ هزار و ٣٨٢ میلیارد ریال مربوط به استان کرمانشاه بوده هست. علاوه بر این این بانک با ثبت مانده تسهیلات (جاری و غیرجاری) اکثر از ١٤ هزار و ٨٥٥ میلیارد ریال در این مدت، پرداخت اکثر از ١٤ درصد تسهیلات کل نظام بانکی کشور را در این استان بر عهده داشته هست.