گروه: بلیط
تاریخ: ۱۴:۲۰ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۵
آمار جدید تماشاگران تالار هنر و مجموعه تئاترشهر اعلام گردید

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ارتباطات عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی؛ مجموعه تئاتر شهر که هفته گذشته میزبان چهار نمایش “فوت و پنگوئن”، “عند از مطالبه”، “سیم و سرمه” و “به آسمان خوب نگاه کن” نمایش “فوت و پنگوئن” نمایش “فوت و پنگوئن” […]

آمار جدید تماشاگران تالار هنر و مجموعه تئاترشهر اعلام شدبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از  حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ارتباطات عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی؛ مجموعه تئاتر شهر که هفته گذشته میزبان چهار نمایش “فوت و پنگوئن”، “عند از مطالبه”، “سیم و سرمه” و “به آسمان خوب نگاه کن”

نمایش “فوت و پنگوئن” نمایش “فوت و پنگوئن” به کارگردانی پیام دهکردی که تا ۲۰ مهر ماه ۳۱ نوبت در سالن چهارسو روی صحنه رفته میزبان ۳۲۱۳ تماشاگر بوده هست. برای این نمایش ۱۶۸۵ بلیط تمام بها، ۴۱۶ بلیط نیم بها، ۱۷۲ بلیط تخفیف دار و ۹۴۰ بلیط میهمان عرضه شده و گیشه آن ۶۰۹ میلیون و ۱۸۰ هزار ریال ثبت شده هست. سالن چهارسو برای ۱۲۲ تماشاگر گنجایش دارد.

نمایش “عند از مطالبه” نمایش “عند از مطالبه” به کارگردانی سامان خلیلیان نیز که تا ۲۰ مهر ۲۸ نوبت روی صحنه رفته میزبان ۱۷۷۸ تماشاگر بوده هست. برای این نمایش ۴۱۱ بلیط تمام بها، ۱۴۰ بلیط نیم بها، ۲۷۵ بلیط تخفیف دار و ۹۵۲ بلیط میهمان عرضه شده که در گیشه ۲۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال برایش ثبت شده هست.

در سالن سایه نیز نمایش “سیم و سرمه” برای این نمایش نیز ۱۹۸ بلیط تمام بها، ۲۸ بلیط نیم بها، ۳۳ بلیط تخفیف دار و ۳۵۸ بلیط میهمان عرضه شده که در گیشه ۷۱ میلیون و ۵۲۰ هزار ریال شده هست. سالن سایه تنها برای ۷۲ تماشاگر صندلی دارد.

نمایش “به آسمان خوب نگاه کن” برای این نمایش ۶۳ بلیط تمام بها، ۷ بلیط تخفیف دار و ۱۱۵ بلیط میهمان عرضه شده و گیشه آن ۱۰ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال ثبت شده هست. پلاتو اجرا تنها برای ۲۶ تماشاگر صندلی دارد.

این مطلبو از دست ندید!  اختصاص عواید حاصل از بلیط فروشی شهرآورد اصفهان به سیل‌زدگان شمال کشور

دو نمایش تالار هنر که تا به حال ۱۸ و ۲۰ نوبت روی صحنه رفته اند تنها در هفته گذشته با شش اجرایی که داشته اند میزبان ۱۳۴۵ تماشاگر بوده اند.

نمایش پدرآن به کارگردانی مهدی فرشیدی سپهر هفته گذشته ۶۶۴ تماشاگر داشته که مجموع تماشاگرانش طی ۲۰ اجرایی که تا ۲۰ مهر ماه پشت سر گذاشته به ۱۸۹۳ تماشاگر دست یافته هست. این نمایش تا به حال ۸۹۵ بلیط تمام بها، ۳۷۱ بلیط نیم بها و ۱۴۰ بلیط تخفیف دار داشته و تعداد بلیط‌های مهمانش نیز ۴۸۷ بلیط بوده هست. مجموع فروش این نمایش طی ۲۰ نوبت اجرا ۲۱۳ میلیون و ۳۹۰ هزار ریال اعلام گردیده هست.

نمایش دیگر تالار هنر با عنوان “شاپرک‌ها در خیابان” نمایش دیگر تالار هنر با عنوان “شاپرک‌ها در خیابان” به کارگردانی ناصر آویژه نیز هفته گذشته ۶۸۱ تماشاگر داشته هست. در مجموع ۱۸ اجرایی که این نمایش پشت سر گذاشته ۱۹۹۵ تماشاگر داشته هست. آمار بلیط‌های این نمایش نشان می‌دهد ۶۹۵ بلیط تمام بها، ۲۸۵ بلیط نیم بها، ۳۰۴ بلیط تخفیف دار و ۷۱۱ بلیط میهمان برایش عرضه شده هست. این نمایش تا ۲۰ مهر ماه به فروش ۱۹۱ میلیون و ۷۹۰ هزار ریال دست یافته هست.