گروه: بلیط
تاریخ: ۱۷:۰۳ :: ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
آمار تماشاگران سالن های تئاتر تا ۱۸ شهریور ماه ۱۳۹۷

مجموعه تئاتر شهر که بعد از جشنواره نمایش‌های عروسکی با سه نمایش کار خود را آغاز نموده بود. تعداد تماشاگران این سه نمایش را تا ۱۶ شهریور ماه به این توصیف اعلام نموده است: تعداد تماشاگران این سه نمایش را تا ۱۶ شهریور ماه به این توصیف اعلام نموده است:نمایش رؤیای شب تابستان به کارگردانی […]

مجموعه تئاتر شهر که بعد از جشنواره نمایش‌های عروسکی با سه نمایش کار خود را آغاز نموده بود. تعداد تماشاگران این سه نمایش را تا ۱۶ شهریور ماه به این توصیف اعلام نموده است:

تعداد تماشاگران این سه نمایش را تا ۱۶ شهریور ماه به این توصیف اعلام نموده است:نمایش رؤیای شب تابستان به کارگردانی مریم کاظمی در ۶ اجرا میزبان ۲۲۳۸ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۴۹۸ بلیط تمام‌بها، ۶۶۴ بلیط نیم‌بها، ۵۶۱ بلیط تخفیف‌دار و ۵۱۵ بلیط میهمان عرضه شده است. این نمایش ۵۲۱ میلیون و ۶۵۰ هزار ریال در گیشه دارد.

نمایش فوت و پنگوئن به کارگردانی پیام دهکردی نیز در ۶ اجرایی که تا ۱۶ شهریور داشته میزبان ۶۲۹ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۱۹۱ بلیط تمام‌بها، ۱۸۴ بلیط نیم‌بها، ۱۰۵ بلیط تخفیف‌دار و ۱۴۹ بلیط میهمان عرضه شده که مبلغ گیشه‌اش را به ۱۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال رسانده است.

نمایش عند از مطالبه به کارگردانی سامان خلیلیان نیز که تا ۱۶ شهریور ماه ۴ نوبت روی صحنه رفته بوده میزبان ۱۵۳ تماشاگر شده است. برای این نمایش ۳۱ بلیط تمام‌بها، ۵۶ بلیط تخفیف‌دار و ۶۶ بلیط میهمان عرضه شده و مبلغ گیشه ۲۲ میلیون و ۷۴۰ هزار ریال ثبت شده است.

این مطلبو از دست ندید!  فیلم/ "ورزش کن بلیط مترو جایزه بگیر"

تماشاخانه سنگلج که در شهریور ماه میزبان نمایش عبدل میمون لات پا کوتا به کارگردانی کهبد تاراج بود در ۱۹ اجرای این اثر میزبان ۱۶۳۵ تماشاگر شده است. برای این نمایش ۶۴ بلیط تمام‌بها، ۸۴۷ بلیط تخفیف‌دار و ۱۴۴ بلیط نیم بها و ۵۸۰ بلیط میهمان عرضه شده است. این نمایش با گیشه ۱۶۸ میلیون ریال به کار خود انتهاء داد.

در تالار هنر نیز دو نمایش پدران به کارگردانی مهدی فرشیدی سپهر و شاپرک‌ها در خیابان به کارگردانی ناصر آویژه روی صحنه بوده‌اند که تعداد تماشاگران هر نمایش به تفکیک اعلام گردیده است.

نمایش شاپرک‌ها در خیابان به کارگردانی ناصر آویژه طی دو هفته اجرایی که در تالار هنر داشته میزبان ۸۰۴ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۲۹۸ بلیط تمام بها، ۱۶۷ بلیط نیم‌بها و ۳۳۹ بلیط میهمان عرضه شده که در مجموع گیشه ۶۸ میلیون و ۶۷۰ هزار ریال برای آن ثبت شده است.

نمایش پدرآن به کارگردانی مهدی فرشیدی سپهر نیز در این بازه زمانی میزبان ۷۱۴ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۲۶۴ بلیط تمام بها، ۲۱۹ بلیط نیم‌بها و ۲۰ بلیط تخفیف‌دار و ۲۱۱ بلیط میهمان عرضه شده است. گیشه این نمایش نیز ۶۹ میلیون ۹۳۰ هزار ریال ثبت شده است.