گروه: بلیط
تاریخ: ۱۴:۵۱ :: ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
آمار تماشاگران سالن های اداره کل هنر های نمایشی تا ۱۱ آبان ماه

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از  حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ارتباطات عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی؛ مجموعه تئاتر شهر که در هفته گذشته میزبان ۴ نمایش بوده آمار تماشاگران خود را به تفکیک هر اجرا اعلام نموده است. نمایش خاتون به کارگردانی حسین عالم بخش که در سالن […]

آمار تماشاگران سالن‌های اداره کل هنر‌های نمایشی تا ۱۱ آبانبه گزارش راهنمای سفر من به نقل از  حوزه تئاتر گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ارتباطات عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی؛ مجموعه تئاتر شهر که در هفته گذشته میزبان ۴ نمایش بوده آمار تماشاگران خود را به تفکیک هر اجرا اعلام نموده است. نمایش خاتون به کارگردانی حسین عالم بخش که در سالن کلیدی این مجموعه روی صحنه است طی ۱۸ اجرایی که تا ۱۱ آبان ماه ماه داشته میزبان ۸۸۷۷ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۶۱ بلیط تمام بها، ۸ بلیط نیم بها و ۸۸۰۸ بلیط میهمان عرضه شده که در گیشه ۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

نمایش نقاشی اشر به کارگردانی فریبرز کریمی که ۱۳ نوبت در سالن قشقایی اجرا کرده را ۸۴۹ تماشاگر دیده اند. برای این نمایش ۴۱۳ بلیط تمام بها، ۶۱ بلیط نیم بها، ۷۹ بلیط تخفیف دار و ۲۹۶ بلیط میهمان صادر گردیده که در گیشه ۱۵۲ میلیون و ۱۰ هزار ریال برایش ثبت شده است.

نمایش ابوالهول به کارگردانی داوود پورحمزه نیز ۱۳ نوبت در پلاتو اجرا روی صحنه رفته است. این نمایش را ۴۰۵ تماشاگر دیده اند. ۲۰۷ ۲۰۷ بلیط تمام بها، ۴۹ بلیط تخفیف دار و ۱۴۹ بلیط میهمان برای این نمایش عرضه شده که در گیشه ۳۵ میلیون و ۹۵۰ هزار ریال برایش داشته است.

این مطلبو از دست ندید!  اصفهان| سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن: تغییر مدیرعامل باشگاه شایعه است

این نمایش میزبان ۱۷۵ تماشاگر بوده که دربردارنده ۸۴ بلیط تمام بها، ۸ بلیط نیم بها، ۸۳ بلیط میهمان می‌شود. گیشه این نمایش ۲۶ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

تماشاخانه سنگلج نیز که از ۲ آبان ماه میزبان نمایش آهسته با گل سرخ به کارگردانی هادی مرزبان شده تا ۱۳ آبان ماه ماه میزبان ۱۱۹۵ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۴۸۰ بلیط تمام بها (۳۱۴ بلیط ۴۰ هزار تومانی – ۸۳ بلیط ۳۰ هزار تومانی و ۸۳ بلیط ۲۵ هزار تومانی)، ۳۹۵ بلیط نیم بها (۱۸۶ بلیط ۲۰ هزار تومانی – ۱۰۰ بلیط ۱۵ هزار تومانی و ۱۰۹ بلیط ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومانی) و ۳۲۰ بلیط میهمان عرضه شده که جمع گیشه هفت اجرای اول ۲۳۸ میلیون و ۷۷۵ هزار ریال ثبت شده است.